Skocz do zawartości

Centralny i małe fronty podstawkowe


lukiel84

Recommended Posts

1 minutę temu, lukiel84 napisał:

co do muzyki mnie drażnią średnie tony

1 minutę temu, lukiel84 napisał:

Teraz mam dylemat czy to przełknąć czy szukać dalej.

Moim zdaniem Heco Aurora 700 lub Magnat Signature 507 będzie lepszym wyborem.

Ewentualnie Audiosymptom i6/i8 jeżeli chodzi o design podobny do Klipscha ale to wszystko już miałeś proponowane.

Jak masz możliwość to posłuchaj jeszcze tych propozycji. Jest to zupełnie inne brzmienie niż Klipsch.

Piotr

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lukiel84 napisał:

Miałem możliwowf więc mam teraz pożyczone Rp-6000f wygląd bajka ustawienie też,chociaż za blisko ściany,ale co do muzyki mnie drażnią średnie tony jak pisał S4home jak jest średnio głośno to da się jeszcze słuchać ,ale powyżej volume 60 to już na spotify bardzo mnie kłuje w uszy żeńskie wokale itd.Nadają sie do techno i elektroniki taka moja opinia.Na ampli zjechałem na korektorze i jest ok w miarę.Do kina jak najbardziej super extra.Teraz mam dylemat czy to przełknąć czy szukać dalej.Wiem wiem to już muszę sam zdecydować.

No mówiłem.

A dzieje się tak po ilu minutach odsłuchu? Pomyśl że się z nimi męczysz miesiącami....

Magnat serii Signature albo Heco Revolution to także jaśniejsze kolumny ale absolutnie nie mają tego klucia w uszy.

 

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, jestem na razie uziemiony w domu,mam jeszcze klipsche i trochę się wygrzały są łagodniejsze ,ale dalej ostre jak dla mnie oczywiście każdy ma inny słuch. Raczej je oddam bo kosztują trochę kasy ,a nie o takie granie mi do końca chodzi więc szukać będę dalej. Muszę jednak posłuchać jeszcze raz heco aurora 700 w takim razie ,bo nie dałem im szansy ostatnio w sklepie. Dali oberon 7 musiałbym słyszeć też ,ale jest drogi, za drogi i ciekawe jak on się ma do zensor 7 bo można używkę nawet za 2200zł wyrwać.Chyba z miedzianych membran zrezygnuję Panie Piotrze hihi ,żona nie będzie zadowolona.

Edytowano przez lukiel84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...