Skocz do zawartości

Kable głośnikowe Chord Clearway X: 2 razy 2.5 metra


Rafał S

Recommended Posts

Sprzedam kable głośnikowe Chord Clearway X: 2 razy 2.5 metra z wtykami bananowymi Melodika MDBAN4. Kable kupione 15 czerwca 2021 jako fabrycznie nowe. Na gwarancji do 15 czerwca 2023 r. Stan wciąż idealny. Użytkowane jakieś 2.5 miesiąca, wyłącznie u mnie w domu. Nie mamy zwierząt domowych, nie były dotykane przez dzieci itp. Dokładnie trzy razy wpinane i wypinane ze wzmacniacza i głośników. Od początku września leżą schowane i czekają.

Cena obejmująca wysyłkę: 350 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pirlo81 napisał:

Dotykanie kabla przez dzieci może w jakiś sposob wplynąć na charakterystykę brzmienia? 

Nie znam Waszych dzieci. Może, szczęśliwie dla Was, są pozbawione fantazji. Natomiast moje, jak były młodsze, bywały dosyć pomysłowe. Dlatego wstęp do "salonu" (dumnie to brzmi przy tak małym metrażu) miały wyłącznie pod naszą kontrolą.

(Przypomniał mi się przy okazji mój kolega ze studiów. Miał pięciu braci. Jak był mały, to pod nieobecność rodziców zrobili w szóstkę zawody w puszczaniu płonących papierowych samolotów i węży. Mało nie "wygrzali" całego domu. ;) Nie obyło się potem bez malowania.)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 20.09.2021 o 11:57, pirlo81 napisał:

Dotykanie kabla przez dzieci może w jakiś sposob wplynąć na charakterystykę brzmienia? 

Dnia 20.09.2021 o 15:54, pirlo81 napisał:

Źle wpływa na rozwój kabla czy dziecka? 

Gratuluję kolego i czemu miały służyć te komentarze?

Autor tematu nowy użytkownik!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...