Skocz do zawartości

Bezprzewodowe stereo do sypialni


Szymon Cichy

Recommended Posts

Przyjaciele 

Proszę o pomoc w temacie: chciałbym sobie kupić do sypialni audio które mi kolokwialnie mówiąc „urwie dupę” i zapewni opad szczęki :-)

Pomieszczenie malutkie: 3x4m. Sprzęt ma stanąć w nogach pod ściana na zamówionej już komodzie. ( myślałem tez o ew. podwieszenie głośników w rogach  na suficie) Załączam foto. Testowałem dzisiaj HK go play, za bardzo dudni basen, komputerowe edifiery 1700, są w miarę ok ale wciąż brakuje mi szczegółowości, detali, i chciałbym zamówić coś nowego. Coś co gra bezprzewodowo bo oboje z żona używamy TIDAL Master i jeśli jest   możliwe uzyskać dobra  jakość bez kabla to to byłoby dla nas wygodniejsze. Domńiemam ze lepsza jakość da coś po AirPlay/wifi niż Bluetooth i oczywiście stereo nie mono.

Czy mogę prosić kogoś obeznanego w obecnych sprzętach o podpowiedz jak to rozegrać?

z góry dziekuje

 

 

 

 

 

 

ECFA888F-5D5A-4C81-9579-2B23843E789F.jpeg

53D20BEC-4886-4432-89D7-8B1AE72788B1.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

KEF LS 50 Wireless II

Masz je u siebie może? Jestem z Mikolowa, mógłbym podskoczyć posłuchać jak to gra. Budżet nie jest istotny jeśli będzie opad szczęki 🙂 Wizualnie żonie spodobały się B&W 607 S2 ANNIVERSARY białe z dębem ale czymś toby trzebabylo napędzić. Chętnie posłucham te Kefy np w porównaniu z tym Bw. Ma ktoś u siebie obie do odsłuchów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szymon Cichy napisał:

Masz je u siebie może? Jestem z Mikolowa, mógłbym podskoczyć posłuchać jak to gra. Budżet nie jest istotny jeśli będzie opad szczęki 🙂 Wizualnie żonie spodobały się B&W 607 S2 ANNIVERSARY białe z dębem ale czymś toby trzebabylo napędzić. Chętnie posłucham te Kefy np w porównaniu z tym Bw. Ma ktoś u siebie obie do odsłuchów?

Witaj,

Jeżeli chciałbyś w jakikolwiek sposób napędzić B&W 607 ANN, to taką podstawową opcją, mogłaby być Yamaha WXA 50 https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-wxa-50.html

Malutki, mega funkcjonalny, do "schowania w szafie" mający na pokładzie funkcje sieciowe. Zerknij w link i daj znać co o tym sądzisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szymon Cichy napisał:

Masz je u siebie może? Jestem z Mikolowa, mógłbym podskoczyć posłuchać jak to gra. Budżet nie jest istotny jeśli będzie opad szczęki 🙂 Wizualnie żonie spodobały się B&W 607 S2 ANNIVERSARY białe z dębem ale czymś toby trzebabylo napędzić. Chętnie posłucham te Kefy np w porównaniu z tym Bw. Ma ktoś u siebie obie do odsłuchów?

Napisz do nas maila albo do mnie na PW to ogarniemy taki odsłuch

Ta mikro Yamaha do Bowersów ? SZOK

10 godzin temu, Szymon Cichy napisał:

Wizualnie żonie spodobały się B&W 607 S2 ANNIVERSARY białe z dębem

No to zacznijcie słuchać. Bo wizualnie wybierzecie coś innego niż pod kątem odsłuchu

Dnia 20.09.2021 o 20:13, Szymon Cichy napisał:

chciałbym sobie kupić do sypialni audio które mi kolokwialnie mówiąc „urwie dupę” i zapewni opad szczęki 🙂

Chyba że ma wyglądowo urwać dupę :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...