Skocz do zawartości

Witamy nowego moderatora :)


Redakcja AUDIO

Recommended Posts

Cześć,

przez ostatnie (jeśli się nie mylę) trzy lata działaliśmy @RoRo w duecie, jednak nieco za Waszą namową postanowiliśmy ponownie poszerzyć nasze szeregi. Jak wiemy, gdy kota nie ma, myszy harcują (najczęściej w weekendy), tak więc dodatkowa para oczu się przyda.

Od dziś do wyczerpania sił 😉 😀 będzie nas wspomagał @MariuszZ, który tak jak my dołoży starań, żeby na forum panowała przyjazna i pokojowa atmosfera :) 

Przy okazji kilka sentymentalnych słów. Wydaje mi się, że nasza społeczność, mimo tarć i niekiedy wybuchających konfliktów, a nawet wojen, jest naprawdę zgrana. Jak to w życiu - nie wszyscy pałają do siebie gorącym uczuciem, ale... nasza Formuła 1 nadal jedzie :) Zaapeluję więc przy okazji do wszystkich raz jeszcze: Jeśli będziecie chcieli komuś przydzwonić, stojąc na barykadzie, pamiętajcie ⬇️

 20210706_235435.thumb.jpg.13c7355612820dbbc53ca8f463ad5bae.jpg

Pozdrawiam Was wszystkich gorąco, życząc miłego wieczoru
Ola

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna ! Znowu trzeba będzie przejść na "PAN" :) 

Trafny wybór , jestem za i nie wiem tylko,  gratulować czy współczuć :) 

A , Mariusz nic się nie martw , jak coś nie pójdzie na początku , to zawsze możesz zarządzić reasumpcje i zawsze wyjdzie na Twoje :) 

 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tomek4446 napisał:

Trafny wybór , jestem za i nie wiem tylko,  gratulować czy współczuć :)

To zależy co się będzie działo na naszym Forum i ile Mariusz będzie miał "sprzątania". Jak będzie spokojnie - to gratulacje są jak najbardziej na miejscu. Jak nie będzie - to jedno i drugie.
Tak czy siak - życzę sukcesów na nowej drodze życia i nie trać głowy 🙂

 

W każdym razie ja też gratuluję i dziękuję za Twoje zaangażowanie!
Mam też nadzieję, że nie będzie już takich problemów jak przez ostatni tydzień i będziesz  miał spokojne "wejście" w nową funkcję.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Redakcja AUDIO napisał:

Od dziś do wyczerpania sił 😉 😀 będzie nas wspomagał @MariuszZ, który tak jak my dołoży starań, żeby na forum panowała przyjazna i pokojowa atmosfera :) 

 

3 godziny temu, RoRo napisał:

Tak czy siak - życzę sukcesów na nowej drodze życia i nie trać głowy 🙂

Dziękuję za mandat zaufania i pokładane we mnie nadzieje, że mogę okazać się pożyteczny dla naszej forumowej społeczności. Postaram się dobrze realizować moderatorskie zadania i nie nadużywać nadanej mi mocy.

3 godziny temu, tomek4446 napisał:

O kurna ! Znowu trzeba będzie przejść na "PAN" :) 

Żebyś wiedział. Możesz nawet do mnie zadzwonić jak znajdziesz chwilę i poćwiczyć wymowę odmieniając Pan, Pana, Panu w wielu przypadkach co podobno nie jest wcale takie łatwe ;) 

Wszystkim Koleżankom i Kolegom dziękuję za ciepłe słowa. Postaram się więcej pomagać niż przeszkadzać, a przede wszystkim nie zawieść oczekiwań związanych z utrzymaniem szeroko rozumianego porządku i spokoju.

Oczywiście zachęcam wszystkich użytkowników do korzystania z mojej pomocy w rozwiązywaniu spraw będących od dzisiaj również w moich kompetencjach, szczególnie w weekendy gdy na forum robi się "gorąco" ;) 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie już w nowej, mam nadzieję przyjaznej i przydatnej roli :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Butler napisał:

To jak? Kabelki słyszymy czy nie? :D

Gdyby ich nikt nie słyszał to nie mielibyśmy zestawów aktywnych. Wspominałem na ten temat przy okazji jakiejś rozmowy cytując Andrzeja Lipińskiego. Ja w tym całym słyszeniu się nie liczę. Liczy się sposób w jaki chcę o tym napisać. Jeżeli Cię to interesuje odpowiadam, jeżeli nie, nie wspominam. Sprawą najważniejszą jest zaś by nie tworzyć sztucznych podziałów między użytkownikami. "Słyszalność przewodów"? Jakie to ma znaczenie? Ważne żeby dobrze się bawić słuchając muzyki. Żeby dobrze się bawić trzeba mieć odpowiednie zabawki. Plac zabaw też bardzo istotny jest. Te narzędzia do zabawy to naczynia połączone są i tak bardzo uwikłane we wzajemne relacje, że pytanie o "słyszenie kabelków" jest trochę jak moje tłumaczenie. Infantylne. Zadowolony? ;) 

4 godziny temu, Fafniak napisał:

W sumie moja cicha nadzieja że może TYM RAZEM wybrany zostanie jednak ktoś spoza grona słyszących, okazała się płonna.

Marcin. Nie trać wiary. Możesz postulować o zmiany. Jesteśmy w odpowiedniej zakładce. Załóż nowy temat i działaj ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MariuszZ napisał:

Zadowolony?

Absolutnie nie. Grają czy nie... Nie to jest meritum sprawy. Trochę głębsze przesłanie miałem na myśli. W związku z funkcją którą podjąłeś proponował bym nie zajmować sprecyzowanych stanowisk w pewnych sprawach by zachować bezstronność w ocenianiu sytuacji na gorąco bo to będzie wpływało na to jakie będziesz podejmował decyzje. Myślę że jesteś świadom co mam na myśli więc nie będę się więcej rozwodzić nad tematem. Jak piszesz, kultura i sposób wyrażania myśli na pierwszym miejscu - tego się trzymajmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HQ150 napisał:

Szczęśliwi Ci którzy mając ,, zwykłe drewniane klocki'' bawią się świetnie. I takim zazdroszczę.

Dobra zabawa jest funkcją naszej wyobraźni i tego jak te "zwykłe drewniane klocki" do tych wyobrażeniowych projekcji wykorzystamy. Jako mały chłopiec, pewnie jak wielu, bawiłem się żołnierzykami, gdzie za fortyfikacje, służyły właśnie takie drewniane klocki, z których budowałem fortece nie do zdobycia. No chyba, że kolega do zabawy przyniósł model niezwyciężonego czołgu (Rudy102). Zabawa szybko się kończyła. Tak to jest na wojnie. Może powinniśmy inaczej do zabawy podchodzić. Bardziej pokojowo? ;) 

Audio hobby to też zabawa. Niech materiał, pochodzenie, cena czy sposób w jaki nasze zabawki wykorzystujemy nie psuje nam zabawy. Traktujmy nasze hobby jako sposób na lepsze samopoczucie, nie jako ścieżkę do tworzenia podziałów i ponurych wojennych klimatów ;) 

45 minut temu, Butler napisał:

Jak piszesz, kultura i sposób wyrażania myśli na pierwszym miejscu - tego się trzymajmy.

👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Asia napisał:

Ja proponuję dla jakości dyskursu nie odpowiadać (a przynajmniej nie tak szybko) na zaczepki 😉. I próbuję wdrożyć to w życie.

To można zrobić taką funkcję w silniku forum.

Jak kogoś zaczepiasz to kliknąc kogo i on może odpowiedzieć na ten post dopiero po dwóch godzinach, jak ochłonie:-)

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...