Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 2,5k


Pinhead

Recommended Posts

22 minuty temu, Pinhead napisał:

Cześć,

Znalazłem nowy zestaw Denon CEOL N10 za ok. 2600 zł w sklepie. Czy w tej cenie jest coś lepszego. 

Planuję zestaw podłączyć do TV ale głównie będzie grany metal lub rock.

Prośba o polecenie dobrego sprzętu w tej cenie.

Witaj,

Dołóż dosłownie 300 zł i ciesz się wyższej klasy produktem: https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-pianocraft-mcr-n670d.html

Yamaha Pianocraft MCR670D. Z biegiem czasu możesz dokupić sobie lepsze głośniki aby jeszcze podnieść efekt.

Na pokładzie masz wszystko co potrzebne, od BT, Spotify, Tidal, radio internetowe, DAB itp. + Musiccast.

Zapraszamy Cię na prezentację tego modelu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

W cenie w ktorej to znalazłeś to żaden hit.

Faktycznie 670 gra lepiej.

Nie mówiać że można mieć SMSL Q5PRO + KEF Q 350 które bije oba systemy.

CD jest konieczny?

Piotr

Tak, CD jest niezbędny, głównie słucham muzyki z płyt. Rzadko korzystam z serwisów typu Spotify ale może się przydadzą.

Zerkne na Yamaha Pianocraft MCR670D, jestem w stanie dołożyć 300 zł

Ten drugi zestaw SMSL Q5PRO + KEF Q 350 zdecydowanie przekracza budżet

11 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj,

Dołóż dosłownie 300 zł i ciesz się wyższej klasy produktem: https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-pianocraft-mcr-n670d.html

Yamaha Pianocraft MCR670D. Z biegiem czasu możesz dokupić sobie lepsze głośniki aby jeszcze podnieść efekt.

Na pokładzie masz wszystko co potrzebne, od BT, Spotify, Tidal, radio internetowe, DAB itp. + Musiccast.

Zapraszamy Cię na prezentację tego modelu :)

Mogę dołożyć kilka stówek do sprzętu, zerkne na ten model

Dzięki za polecenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Kolego @Pinhead, wejdź na olx i sprawdź w jakiej cenie możesz obecnie kupić używane ale na gwarancji kolumny Kef q350. Od czasu do czasu można też wyrwać na olx używkę smsla. A za zaoszczędzone pieniądze kupisz też bez problemu jakiś tani odtwarzacz CD. 

 

brzmi sensownie i pewnie wyjdzie taniej, tylko jak połączyć Kef Q350 i SMSL dodatkowo z odtwarzaczem cd? 

Edytowano przez Pinhead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki Kef Q350 + SMSL AD18 nowe w sklepach wychodzą łącznie ok. 2k

Do tego cd player i kable więc sumarycznie wyjdzie taniej od zestawu MCR670D (chociaż Yamaha prezentuje się nieźle)

Nie odsłuchiwałem jeszcze nigdzie MCR670D i Kef Q350 więc nie mam porównania. 

Odnośnie Cd playera to jaki powininem kupić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, seba3002 napisał:

Kolego @Pinhead, a nie masz konsoli bądź odtwarzacza Blu-ray, które mogłyby posłużyć za transport ? 

niestety nie mam, mam tylko starego Philipsa MCD712 który jest aktualnym odtwarzaczem płyt CD 

zakup odtwarzacza Blu-ray to raczej nie będzie probem o ile mogę to podłączyć do reszty

Edytowano przez Pinhead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, JaZz napisał:

Toć banany to tylko wygoda. Jak nie będzie co chwile przełączać kolumn/wzmaków to wydają się zbędne. 

No właśnie głównie o wygodę i "bezpieczeństwo" tutaj chodzi. Terminale w tym wzmacniaczu są umieszczone w dość dużym "ścisku" i podłączenie ich gołymi kablami jest troszkę uciążliwe 🙂. Ale nie jest to wymóg. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2021 o 10:22, Pinhead napisał:

Tak, CD jest niezbędny, głównie słucham muzyki z płyt. Rzadko korzystam z serwisów typu Spotify ale może się przydadzą.

Zerkne na Yamaha Pianocraft MCR670D, jestem w stanie dołożyć 300 zł

Ten drugi zestaw SMSL Q5PRO + KEF Q 350 zdecydowanie przekracza budżet

Mogę dołożyć kilka stówek do sprzętu, zerkne na ten model

Dzięki za polecenie!

to masz od nas odpowiedź w tym temacie. Sprzęt póki co jest (a to oczywiste nie jest:( ) więc zapraszamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...