Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw Stereo do ~7000


Łukasz Wudarski

Recommended Posts

Wstawiam plan. Tak jak pisałem TV jeszcze nie wisi, jest jedynie tunel zrobiony pod kable od TV. Meble też nie są skręcone, można je jeszcze przesuwać (witrynę przenosimy do tyłu, a zostawiamy szafkę i komodę, no i dzięki temu mamy więcej przestrzeni wokół kolumn). Po Waszych postach poważnie rozważam przejście na monitory podstawkowe. Chciałbym w tym budżecie jeszcze tylko zamknąć się też w konsolach pod nie, a może uda się też coś przyoszczędzić, przez przejście na podstawki? 

Nie czepiajcie się architektki. Ona wrzuciła na wizualizacje to tak nieco na siłę w ostatniej chwili, ja od początku jej mówiłem ze będzie za mało miejsca na wciskanie podłogówek tak pomiędzy i to jeszcze z zerową przestrzenią wokół. Niemniej jednak zostało to tak, bo ja zdawałem sobie sprawę że jak kupię sprzęt to i tak sobie będę ustawiał tak żeby było dobrze. Tym bardziej że nie jest tu w zasadzie nic na stałe, tylko wszystko to meble modułowe. 

B-07-31 arch.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narożnik ma 220 szerokości, 140 głębokości (licząc po leżance, a 70 w miejscu odsłuchowym), Miejsce odsłuchowe będzie znajdowało się 120 cm od ściany okiennej) Czyli innymi słowy siedzieć i słuchać będę 120 od ściany  z oknem i głowę będę miał jakieś 40 cm od ściany z obrazem - bo jednak słucham siedząc, oparty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...