Skocz do zawartości

Używany DAC do 2500zł


Arko55

Recommended Posts

Potrzebuję konwertera DAC który doda kolorytu, ładnej barwy do mojego zestawu, najbardziej mi zależy na soczystych barwach, dobrej dynamice, fajnie jak by był transparentny, czysty, generował sporą scenę, ogólnie lubię zróżnicowany, detaliczny, precyzyjny dźwięk ale fajnie aby miał nieźle dociążoną średnicę, mój Xonar ST ma trochę zbyt mało podkręconej barwy, chociaż dół pasma robi na mnie dobre wrażenie, to średnica mogła by być bardziej podbarwiona i dociążona, brakuje mi też takiej spójności, plastyczności jaką miał CMA400i względem Xonara, w kwestii wysokich tonów dobrze aby DAC miał na tyle fajna rozdzielczość, aby góra nie była nieprzyjemnie ofensywna, monotonna, akurat Xonar raczej nie słynie z wyrafinowanej, plastycznej, analogowej góry pasma.

W skrócie gdy testowałem Xonara ST z lepszymi opkami i Questyle CMA400i to oba urządzenia mają game innych zalet i wad, fajnie aby dało się to jakoś uzupełnić i przykładowo dać więcej muzykalnej barwy, dodać dynamiki, plastyczności, spójności jak to było w CMA400i ale i aby podstawa basowa, wielkość sceny, rozmach był zachowany z Xonara.

Najważniejszy punkt to dodać więcej barwy z cięższa średnicą, bo akurat częściej słucham na kolumnach.

Nie korzystam z funkcji bezprzewodowych, nie potrzebuję XLR, wystarczy tylko RCA i USB.

Zestaw to> transport PC> RCA Duelund> wzmacniacz T+A PA 1500r, głosnikowe domofonowe> kolumny na bazie Cube Audio Hurricane.

Dziękuje za pomoc.

Edytowano przez Arko55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zwiększam budżet do 3500zł aby kupić coś na wiele lat raz a dobrze...

Co sądzicie o Denafrips Ares II?

Jak na razie średnio jestem nastawiony do RME z racji na różne opinie, jedni chwalą inni że to nic nadzwyczajnego jak na taka cenę.

O Sabaju poczytam sobie, zapytał bym jeszcze o jakichś posiadaczach>

https://www.audiomagic.pl/elektronika-sluchawkowa/cayin-idac-6-2?ceneo_spo=true&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...