Skocz do zawartości

Wpięcie słuchawek BT w mój zestaw


Recommended Posts

dzień dobry wieczór :)

Sytuacja następująca: NAS/HDD -> Lapek -> DAC -> Wzmacniacz -> Kolumny

Teraz tak: czy da się JAKOŚ wpiąć za DAC (Cambridge Audio DAC Magic 100) a przed wzmacniacz słuchawki z BT?

Z lapka zasysać sygnału nie chce bo ... wiadomo :)

Czy w rachubę wchodzi wyłącznie wymiana DACa? Jeżeli tak to co sugerujecie?

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik audio bluetooth najlepiej podłączyć do wyjścia cyfrowego. Do tego potrzebny były DAC który posiada takie wyjście lub po prostu słuchawki bluetooth podłączać do laptopa bezpośrednio do jego modułu bluetooth lub jeśli takiego nie posiada do adaptera USB. Pozostaje jeszcze możliwość podłączenia adaptera bluetooth do wyjścia analogowego np. wyjścia na magnetofon w przedwzmacniaczu. Jeśli takiego brak, pozostaje jeszcze rozgałęzienie  wyjścia na końcówkę mocy. To wyjście traktowałbym jako rozwiązanie gorsze.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Obszedłem temat inaczej. Może komuś to pomoże: apka FiiO (całkiem zgrabna) umożliwia dodanie ścieżki do serwera sieciowego i używania go później jako kolejnego napędu. Całość po WiFi ofkors i nie musi być to NAS - jak się udostępni folder z PCta to też powinno zadziałać. Ma to swoje ograniczenia: na przykład na dziś plik z osadzoną grafiką okładki lokalnie jest odtwarzany poprawnie, a ten sam plik po sieci już jej ne wyświetla :( napisałem o  tym do ich wsparcia zobaczymy co odpiszą.

PS
Czy dobrze kombinuję odpuszczając wciskanie się za DAC Magic'a? W sumie słuchawki (Sennheiser Momentum 3) maj swój własny DAC ...

PS II
Znacie jakieś inne sensowne apki umożliwiające podpięcie w nich jako źródła plików zasobów?

Edytowano przez Myszoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...