Skocz do zawartości

Wzmacniacz, streamer, kolumny do 10000


pietrek

Recommended Posts

Witam,
Co moglibyście polecić w kwocie do 10000?
Chciałbym wymienić cały zestaw. 
Nie lubię gdy kolumny syczą i piszczą. Czyli nie za jasne granie. 
Kolumny podłogowe.
Do tej pory słucham na Onkyo TX-8250 i MA MR6.
Słucham lekki jazz, blues, soul.  

Dziękuje za ewentualne propozycje, podpowiedzi.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lysyrafal napisał:

Podaj jeszcze takie informacje jak wielkość pomieszczenia w którym ma to grać, kolumny podłogowe czy rozważasz również podstawkowe?

Czy byłeś zadowolony z obecnego systemu jeśli chodzi o brzmienie i chcesz iść półkę wyżej czy może coś Ci w nim przeszkadzało, drażniło?

Dziękuję za odpowiedź.
Od niedawna mam mnieszy pokój, czyli około 17mkw. Wolę kolumny podłogowe, ponieważ tak zwyczajnie mi się podobają. Po za tym, mam obawy o bas w podstawkowych.
Tak, słyszałem na targach w Warszawie podstawkowe które świetnie graja, ale one są poza moim budżetem.

Tak, byłem zadowolony z obecnego systemu. Jednak po kilku latach zaczęło mi czegoś brakować. A to góry za mało, a to bas nie ten. Nie wiem, może mózg się przyzwyczaił, a może uszy się postarzały. No i pomyślałem o czymś nowszym, lepszym.

Pozdrawiam
Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W takim pomieszczeniu nie musimy iść w kierunku bardzo dużych konstrukcji, wręcz przeciwnie.

Z opisu wynika, że szukasz zestawu, który zapewni Ci bardzo dobrą przestrzeń oraz wydobędzie magię wokalu. 

Warto byłoby posłuchać Marantza PM7000n w połączeniu z Dali Oberon 5. Alternatywą mógłby być Atoll IN100 Signature + Q Acoustic 3050i + do tego streamer taki jak np. Audiolab 6000n czy Denon DNP800ne. Powiem szczerze, że nie wiem jak miałbyś podłączyć transport sieciowy taki jak iFi Audio Zen Stream. Do jego pracy potrzebujesz jeszcze DACa. 

Obawy z basem mogą być uzasadnione choć są takie monitory jak Pylon Audio Diamond Monitor 18 czy Kef R3, które potrafią pozytywnie zaskoczyć :)

Zapraszam do kontaktu w sprawie odsłuchu oraz po wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...