Skocz do zawartości

Magnat MR780

mariol

Recommended Posts

Sprzedam amplituner hybryda Magnat MR780 czarny. Stan idealny. Jestem drugim właścicielem, poprzednim był również forumowicz Wito76, który wymienił lampy na Psvane12AT7. Dokładne opisy tego egzemplarza są na forum w temacie „Magnat mr780”.  Sprzęt kupiony w salonie, nie marketowy.  Magnat gra u mnie na Focal Aria 948 i brzmienie jest dla mnie przepiękne soczyste  o smaku mlecznej czekolady z powiewem zapachu świeżej mielonej kawy, a jednocześnie wpadający przez okno świeży zapach cytryny i wiosennej mżawki  dla delikatnej świeżości i ostrości. Sam się zastanawiam czy na pewno chcę go sprzedać, ale cóż, kosztowna gonitwa za króliczkiem trwa. W zestawie dodatkowo oryginalne lampy, baterie w pilocie i opakowanie. Cena 2 750zł.

Pokrywam koszt wysyłki, a chętnych zapraszam na odsłuchy.

Ogłoszenie jest na razie tylko dla forumowiczów. Za tydzień gdy wygrzeję nową hybrydę ogłoszenie wystawię na OLX oczywiście w innych pieniądzach.

W komplecie mogę sprzedać kable za połowę ich wartości. Kabelki kupiłem pół roku temu w Q21.

Tellurium Q Black II Speaker 2x3mb – 755zł

QED Performance Audio (2xRCA) 0,6mb – 75zł

• 1 month later...

Do tej pory jeszcze nie ogłaszałem na portalach. Aktualna oferta to:

Magnat MR780 - 2300 zł z lampami Psvane12AT7 (dodatkowo lampy które były fabrycznie dodaję gratis) na gwarancji

Streamer Onkyo NS6170 - 2 300 zł na gwarancji

kable Tellurium Q Black II Speaker 2x3mb – 550zł 

W zestawie piloty, oryginale opakowania i oczywiście paragony zakupu.

Sprzedam w komplecie lub oddzielnie.

Podane ceny wyłącznie dla forumowiczów.

Ponieważ w ogłoszeniu: https://www.olx.pl/d/oferta/amplituner-magnat-mr780-hybryda-CID99-IDMkvWU.html?bs=olx_pro_listing

obniżyłem cenę, więc tutaj dla forumowiczów mam również nową propozycję:

Magnat MR780 - 2200 zł z lampami Psvane12AT7 (dodatkowo lampy które były fabrycznie dodaję gratis) na gwarancji

Dodaję jeszcze, że wysyłam na swój koszt kurierem UPS.

Przepraszam, że odpisuję dopiero dzisiaj. 

Myślę, że można porównać do Yamachy R-N602. Poczytaj temat na forum Magnat MR780. Tam jest opis kilku użytkowników o brzmieniu i co daje zmiana lamp. U mnie grał z kolumnami Magnat Supreme 2002 i na tamten czas mi wystarczyło, ale to kwestia gustu. Zapewne dużo lepiej zagra np. z Heco Aurora 700.

• 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Utwórz nowe...