Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

58 minut temu, tomek4446 napisał:

Masz może wolną kanapę ? Bo na ostatnim spotkaniu było na styk z miejscami siedzącymi :)

a fotel będzie ok?

33 minuty temu, seba3002 napisał:

Ad. Jeśli czujesz potrzeby słuchania z płyt, i będzie to płyta Jamesa Blake'a to jak najbardziej 😉.

niestety nie posiadam, ale zapytam córki , to jej klimaty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga, uwaga! Mamy to!

Spotkanie odbędzie się 20 listopada w salonie Audio Forum przy ulicy Narutowicza 23 w Łodzi! 

Na tę chwilę zadeklarowało się 17 osób z czego 3-4 nie są do końca pewne obecności. Jest to więc raczej już taka maksymalna liczba uczestników ze względu na ograniczony metraż sali odsłuchowej i ilość miejsc siedzących.

Ze spraw które zostały do ustalenia to dokładna godzina spotkania, ogarnięcie przekąsek, kawki itp., zapewnienie odpowiedniej liczby miejsc siedzących w sali odsłuchowej, stworzenie listy utworów do przesłuchania (taki temat założył już Tomek z tego co widzę), a także listy sprzętu który wezmą ze sobą uczestnicy. Ale na tego typu sprawy organizacyjne i dogadanie szczegółów mamy jeszcze troszkę czasu. Będę informował o postępach w kolejnych postach.

W międzyczasie zapraszam do obejrzenia salonu Audio Forum w wersji wirtualnej:

LINK  LINK2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej salka , z prawej salon audio - ten sam właściciel czy przypadek ? ;) ale salka kameralna , bierzcie krzesła składane , polecam takie z ikei + poduszka dokładana :D

Przed chwilą, slaw0001 napisał:

Na zmianę. Jedni beda słuchać a reszta patrzec przez witrynę 🤪

suba podepną to Ci na zewn. poczują :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie przesadzać z ilością własnego sprzętu do testowania, bo czasu na to wszystko może  zabraknąć... To raczej będzie pół dnia, a nie dwa dni. No chyba że nie będziecie się przejmować tym, że w razie czego część sprzętu się tylko  przewietrzy.

Płyty CD też się przydają i pliki na pamięci USB,  nie tylko streamer.

No ale to tylko drobna sugestia.

Pozdrawiam 

PS. Swoją drogą (nie tylko w tym wątku) rosną skłonności do OffTop'ów ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RoRo napisał:

Proponuję nie przesadzać z ilością własnego sprzętu do testowania, bo czasu na to wszystko może  zabraknąć...

Chciałem zasugerować dokładnie to samo. Napiszcie co chcecie przywieźć , by nie robić chaosu. Zwróćcie uwagę , że będziemy mieli przypadkowe zestawienia, więc to co nas w domu zachwyca w Salce odsłuchowej z innymi kolumnami może zabrzmieć zgoła inaczej. Sam się zastanawiam nad własną propozycją przytargania lamp , bo do jakich kolumn je podłączę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję by główny szef zlotu skołował sobie gwiazdę "szeryfa" , inaczej będzie chaos :D każdy będzie chciał odpalić swój kawałek , swój sprzęt , itd.

Zróbcie lepiej plan dnia co o której się odpala / czy kto co o której ze swojej kolekcji - wtedy niezainteresowani sobie pójdą a odpalający sam sobie posłucha :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzętu - faktycznie przyda się sporządzenie takiej listy. Jeśli ktoś może coś ze sobą przytargać to byłoby świetnie. Proszę wtedy żeby dał o tym znać w tym temacie. Salon w Łodzi jest nieco uboższy w kolumny w porównaniu do tego w Warszawie. Jest mniejszy wybór zarówno podstawkowych jak i podłogowych.

Ja mogę zabrać ze sobą Audio Physic Classic 3 i (mimo, że już ostatnio były słuchane) Dali Menuet. Wzmacniacz Hegel H95.

@Fafniak - tak. To spotkanie jednodniowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywam się, bo spotkania są za daleko dla mnie, ale czytając kolejne wpisy zastanawiam się czy nadal to spotkanie forumowiczów czy bardziej ich sprzętów.

Forma wspólnego spotkania nie była skomplikowana ........... porostu .... . poznać się wzajemnie i osobiście, podać sobie dłoń, pogadać o sprzęcie, własnych doświadczeniach, planach audio na przyszłość, a muzyka ... a muzyka w tle, w końcu spotykacie się w salonie audio już wyposażonym w sprzęt a nie w pustej konferencyjnej czy kameralnej wynajętej sali, gdzie nic nie ma.

Nie byłem na pierwszym spotkaniu, ale wiem, ile zajmuje czasu przepinanie kolejnych klocków i bałagan z tym związany, gdy każdy chce zaprezentować własny sprzęt "już pod prądem".  Jak Wam wiadomo niektóre sprzęty tworzą synergie a niektóre nie, przy takim zamieszaniu sprzętowym trudno będzie o to pierwsze a ucieka plan wspólnego spotkania.  

Wybaczcie za szczerość z mojej strony i z góry przepraszam, ale tak to widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...