Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Cześć.

Wraz z kolegą @seba3002 postanowiliśmy założyć temat dotyczący forumowego spotkania / zlotu. Od razu zaznaczam, że kwestia jest bardzo, ale to bardzo otwarta - nie ma ustalonej ani konkretnej daty, ani miejsca, ani liczby osób które mogłyby się zjawić. Chcielibyśmy to z Wami najpierw przedyskutować. Temu właśnie ma służyć ten wątek.

Celem zlotu byłaby oczywiście chęć zdobycia nowych audio doświadczeń. A wszystko to w miłej atmosferze :)

Wyobrażam sobie to w ten sposób, że robimy zrzutkę i wynajmujemy pokój / apartament / małą salkę konferencyjną na cały dzień (prawdopodobnie byłby to piątek, sobota lub niedziela). Każdy z uczestników przynosi obowiązkowo jakąś swoje ulubione zabawki - może to być wzmacniacz, kolumny, odtwarzacz sieciowy, przewody, no cokolwiek. Byleby nie przyjść z pustymi rękami. Podłączamy, siadamy, słuchamy, porównujemy, dzielimy się doświadczeniami. To tak bardzo w skrócie :)

Największy problem widzę w wynajmie odpowiedniego do tego miejsca, co jest zależne od ilości potencjalnych uczestników. Może ktoś z Was zna jakąś odpowiednią lokację i mógłby coś zaproponować? Przeglądam właśnie kilka ofert w Warszawie i mam już kilka typów. Przykładowo salka 4,5m na 11m z wykładziną na podłodze i jej wynajem na cały dzień to koszt około 800-900zł.

No właśnie - jeśli chodzi o miasto to myślę, że jednak Warszawa będzie tutaj najbardziej odpowiednia. Termin? Bardziej bliżej niż dalej. Może nawet październik?

Piszcie, proponujcie, komentujcie. Miłe też deklaracje obecności wraz z listą sprzętu który możecie ze sobą zabrać.

Z propozycjami możecie się także kierować bezpośrednio do Sebastiana @seba3002. On jest mózgiem operacji. Ja tu tylko jako parobek zakładam temat :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję tutaj też zapytać panią Olę@Redakcja AUDIO@RoRo i @MariuszZ co sądzą o takim pomyślę. Osobiście rozmawiałem już z @tomek4446, @Kraft, @Dedal75, @stach_s, @Asia. Do kilku innych osób pisałem wiadomości. Rzucajcie swoje propozycje dat, i jak to miałoby wyglądać to spotkanie.

Pozdrawiam, Sebastian 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pomysły (może kiepskie - rzucam na zasadzie burzy mózgów). Pierwszy. Może dałoby się namówić do współpracy jakiś sklep audio z dobrze zaaranżowaną salką. Zapłacić im za wynajem  i nadgodziny pracownika. Drugi. Mogę się zapytać w domu kultury, czy nie wynajęliby pomieszczeń. Byłoby kilka salek zamiast jednej i do tego też z aranżacją akustyczną. Tylko wtedy w Gnieźnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Były-Forumowicz napisał:

może się czegoś nauczę od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek

Jasne , grasz pokera ? , mogę Cię sporo ......  :) 

Jestem za. Ja mam u siebie @Q21 oraz @Top Hi-Fi & Video Design mogą się wypowiedzieć , czy jest szansa zorganizowania takiego spotkania. Nie upieram się na Łódź czy Pabianice dojadę wszędzie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Asia napisał:

Łódź to dobre miejsce.

Dobre bo w centrum i w miarę tanie w stosunku np. do Warszawy. No i najlepiej skomunikowane. @tomek4446 a Ty nie znasz jakiś małych pensjonatów/hoteli bo to i przenocować gdzieś chyba trzeba będzie. Bo rozumiem, że temat "nie sama muzyką człowiek żyje..." też będzie omawiany 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, slaw0001 napisał:

Dobre bo w centrum i w miarę tanie w stosunku np. do Warszawy. No i najlepiej skomunikowane.

Kurde , ja napisałem Łódź ? Cholera miałem na myśli Szczecin ! :) 

No dobra , tak się składa , że moja koleżanka z pracy prowadziła dwa hotele to z pewnością będzie mogła pomóc.

5 minut temu, Amarok napisał:

Łódź, tylko 5 godz jazdy

A skąd Ty będziesz jechał ? Z Australii ? :) 

Spoko , ja ostatnio grzałem do Kołobrzegu 5,5 h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...