Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

10 minut temu, slaw0001 napisał:

W drogę powrotną nie bedzie co zabierać 🤪

🤣 (i tu właśnie przydałaby się roześmiana buźka w reakcji :P ) Znaczy coś jak gitara po koncercie Hendrixa? :| Yyyy.. to może ja wezmę przejściówkę z RCA na XLR :D  

5 minut temu, Asia napisał:

Ufff, to może więcej pań się znajdzie w takim razie

Też już żonie wspominałem, ale moja dla odmiany nie bardzo podziela zainteresowania. Ale za to lubi "rozmawiać" :) 

A ogólnie, fajny pomysł z tym spotkaniem 👍

Edytowano przez nowy78
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się składa, bo pi razy oko tydzień temu pomyślałam o tym samym :) Zlot to dobra idea, od razu przyszło mi do głowy, że najlepszą salą odsłuchową byłoby wnętrze  któregoś z salonów audio. Widzę, że na razie Łódź pasuje Wam najbardziej. Na tym mieście staje czy wolicie spotkać się w Warszawie? Daty jeszcze nieustalone? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczeń z takimi zlotami to

  • współczynnik imprezowy 50% , czyli tyle deklarowanych przybędzie
  • nie patrzeć na to kto ma urodziny , imieniny babci , wyjazd , super serial w tv , itp. pierdoły bo nigdy się nie ugadacie na nic :D 
  • jeśli ma to być jakiś tam zlot tego forum to jedynie centrum (Pabianice Q21 ?)
  • jeśli mniejsze spotkania to podobnie tylko na mniejszym promieniu ludzi od miejscówki

Jeśli chcecie do 2-3tyg to realnie trzeba ugadać s4home , q21 czy inną branżę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Wejherowo to daleko od Warszawy czy Łodzi, ale wiem też, że w salonie Nautilus Północ będzie tzw. "dni otwarte" przez weekend, gdzie będą prezentacje poszczególnych pokoi/systemów. Nie znam szczegółów, nie znam terminu, ten pomysł …. np. ...porównań  plik-płyta CD (Mayo Nakano Piano Trio DSD 11.2MHz przeciw GOLD CD-R Premium Edition) czy płyta CD względem winyl (Roger Waters – Amused To Death) już chwile czeka na realizacje.  Kto odwiedził ten salon ten wie jaki tu sprzęt grający (a wiem ze doszły kolejne perełki) wystarczy się tylko podpiąć pod termin, bez targania sprzętu czy wynajmowania sali.

To tylko taka moja luźna sugestia. Jade dziś oddać RCA to podpytam o szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kubakk napisał:

Z doświadczeń z takimi zlotami to

  • współczynnik imprezowy 50% , czyli tyle deklarowanych przybędzie
  • nie patrzeć na to kto ma urodziny , imieniny babci , wyjazd , super serial w tv , itp. pierdoły bo nigdy się nie ugadacie na nic :D

Dużo jest w tym racji, dlatego nie wydaje sie realne takie spotkanie w jeszcze w październiku a listopad ze względów pandemicznych też jest pod znakiem zapytania.

Pewnie są wśród na osoby, króre spełniają się w oraganizacji takich iwentów, które podjełyby się takiego trudu a reszta w zamian zrzuciła by się na pobyte tej osoby.

Optowałbym jednak za jakimś hotelem/ pensjonatem z salą konferencyjną, którą możemy sobie sami zaadaptować (może @Bartek Chojnacki pomoże?)

Potwierdzeniem uczestnictwa byłaby wczesniejsza opłata za pobyt.

Termin myślę, że realny to już jednak przszły rok i w trybie piatek wieczorem przyjazd- sobota słuchanie- niedziela wyjazd. 

Myśląc o zaproszeniu branży bardziej myślałbym o jakiś polskich manufakturach, które może byłyby zainteresowane prezentacja swoich urzadzeń.

Ale to takie tam propozycje na gorąco.

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja jeszcze napiszę kilka słów. Pozwoliłem sobie dziś zadzwonić do jednego z warszawskich salonów, z zapytaniem czy moglibyśmy wynająć u nich salkę odsłuchową. Dziś lub jutro mam otrzymać odpowiedź. 

Zadzwoniłem też do kilku osób z zapytaniem czy byliby chętni na takie spotkanie. I tak - na pewno byłbym ja, kolega @lpomis z żoną @Asia, @nowy78 i domyślam sie, ze @tomek4446. Są też koledzy @stach_si @Dedal75, ale każdemu z nich odpowiada inny termin 🙂. Nie do końca też wiem czy @Kraftsię zjawi, mam jednak nadzieje, że tak. Poza ww osobami pisałem też do @audiowita, @Fafniaka, @Amaroka i @slaw0001. Tutaj do końca nie wiem jak wyglada sytuacja. Fajnie by było gdyby na spotkaniu zjawił się też kolega @Bogusław Kożyczkowski i @kaczadupa🙂. Oczywiście inni forumowicze też są mile widziani, ale niestety nie każdego znam 🙂. No i oczywiście liczę na obecność Pani Oli 🙂.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, seba3002 napisał:

To może ja jeszcze napiszę kilka słów. Pozwoliłem sobie dziś zadzwonić do jednego z warszawskich salonów, z zapytaniem czy moglibyśmy wynająć u nich salkę odsłuchową. Dziś lub jutro mam otrzymać odpowiedź. 

Zadzwoniłem też do kilku osób z zapytaniem czy byliby chętni na takie spotkanie. I tak - na pewno byłbym ja, kolega @lpomis z żoną @Asia, @nowy78 i domyślam sie, ze @tomek4446. Są też koledzy @stach_si @Dedal75, ale każdemu z nich odpowiada inny termin 🙂. Nie do końca też wiem czy @Kraftsię zjawi, mam jednak nadzieje, że tak. Poza ww osobami pisałem też do @audiowita, @Fafniaka, @Amaroka i @slaw0001. Tutaj do końca nie wiem jak wyglada sytuacja. Fajnie by było gdyby na spotkaniu zjawił się też kolega @Bogusław Kożyczkowski i @kaczadupa🙂. Oczywiście inni forumowicze też są mile widziani, ale niestety nie każdego znam 🙂. No i oczywiście liczę na obecność Pani Oli 🙂.

 

Gdzie to będzie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, 1Ender napisał:

Gdzie to będzie? 

Tego jeszcze nie wiem. Dwie najprawdopodobniejsze lokalizacje to Łódź i Warszawa. Jak wcześniej pisałem trwają "pertraktacje" z salonem Na temat audio 🙂. Oczywiście gorąco zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniu (o ile się odbędzie). Przypominają mi się coraz to nowe nicki - @Markcox, @lysyrafal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...