Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

3 minuty temu, slaw0001 napisał:

Ja bym obstawiał za tym, żeby chętni się sami zgłaszali, bo tak wymieniając można kogoś pominąć i się robi trochę niezręcznie.

 

Oczywiście masz rację, problem jest tylko taki, że nie każdy "zjeżdża" do działu "audiofile dyskutują". Jeżeli będzie już znane miejsce i czas, wtedy będzie można zbierać "zapisy"🙂.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, slaw0001 napisał:

Ja bym obstawiał za tym, żeby chętni się sami zgłaszali, bo tak wymieniając można kogoś pominąć i się robi trochę niezręcznie.

Zaproszeni są oczywiście wszyscy. To wspominanie nicków jest tylko rodzajem wywołania do tablicy, żeby pobudzić do reakcji kolejne osoby i tym samym przyspieszyć bieg spraw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba3002 Dziękuję za zaproszenie, ale dla mnie niestety za daleko ze względu na transport, choć rozumiem iż miejsce spotkania ma być takie, aby wszyscy forumowicze mieli mniej więcej po równo. Kolega @stach_s wspomniał o Katowicach i tu spokojnie mój brat lub jakiś pracownik jego firmy, kuzyn lub kumpel mógłby mnie podwieźć. Ja i tak bym przyjechał tylko na kilka godzin poznać, pogadać osobiście, a taki wyjazd na 2-3 dni odpada. Trochę to wszystko tajemniczo brzmi, natomiast to względu na mój stan zdrowia, po prostu nie jestem zbyt mobilny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ten wątek od początku i Wam/nam kibicuję. Chętnie bym się pojawił (mógłbym też zabrać jakiś sprzęt), ale jeszcze nie wiem czy mi się uda, bo jestem właśnie w trakcie przeprowadzania/remontowania warsztatu i mieszkania, więc mam sporo na głowie w najbliższych tygodniach. 

Jeżeli chodzi o lokalizację, to Łódź jest chyba najbardziej optymalna :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nikt nic nie pisze w temacie, pozwolę sobie skrobnąć kilka słów odnośnie zlotu. 

Na tę chwilę nie znamy ani dokladnego terminu ani miejsca spotkania (w grę wchodzi łódź i wawa). Ciągle trwają poszukiwania. Chcielibyśmy aby zlot odbył się jeszcze w tym miesiącu, ale czy się uda - zobaczymy. 

Chciałbym też żeby osoby chętne do wzięcia udziału w zlocie, bez względu na termin i miejsce, zadeklarowały swoje przybycie wpisując się w tym wątku bądź pisząc do mnie lub kolegi @lpomisprywatną wiadomość. Można też pisać esemesy bądź dzwonić 🙂

Jeszcze raz zapraszam wszystkich forumowiczów do wzięcia udziału w spotkaniu. 

Pozdrawiam, Sebastian. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...