Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

10 minut temu, tomek4446 napisał:

pamiętaj , nogi , mięśnie brzucha / stabilizacja/ , plecy , ręce ...... kaptury możesz odpuścić

A ja, głupia, zaczęłam od fryzjera i ćwiczenia (celnej) riposty.

4 minuty temu, nowy78 napisał:

Chyba wyczuła, że coś tu nie gra 

Mowa ciała Cię zdradziła. Wielka szkoda, ja też lubię rozmawiać.

Mężowi już napomknęłam, uśmiechnął się szeroko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2021 o 21:20, tomek4446 napisał:

Znaczy się z ciepłej posadki w Sp. Skarbu Państwa za 40 k. / m-cznie nici ? Szkoda ...... :) 

Tak mniej więcej wyglądało większość moich spotkań z forumowiczami. Spotykamy się by pogadać i poznać , czasem audio schodzi na plan dalszy.

Znam Pana Łukasza i to co o nim piszesz to szczera prawda. Pełen profesjonalizm. Ostatnio nawet myślałem by zajrzeć i posłuchać co tam nowego wymyślili producenci kolumn. Częściej u Was bywałem jak byliście na Kościuszki , tam jakoś udawało mi się zaparkować. W nowym miejscu też parę razy byłem , ale robienie czterdziestu kółek po okolicy, by gdzieś postawić samochód troszeczkę zniechęca :) 

Miło nam słyszeć :)

Co do miejsca...no coż. Rozumiem, tak to niestety jest. Wszędzie gęsto, a koło dworca najgęściej. Pewnie w tygodniu przed południem jest bardziej elastyczniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! A więc tak. W końcu mamy termin i miejsce forumowego spotkania!

Jest to 16 października (sobota) w salonie Audio Forum przy ulicy Powązkowskiej 40  w Warszawie. Godzina rozpoczęcia - 13:00.

Na chwilę obecną mamy potwierdzone 8-9 osób, ale znajdzie się jeszcze kilka wolnych miejsc.

Jeśli jesteście zainteresowani, piszcie tutaj, a najlepiej w wiadomości prywatnej bezpośrednio do @seba3002

PS Załatwić miejscówkę nie było łatwo. Z tego miejsca bardzo serdecznie chciałbym podziękować Oli z moderacji Forum Audio za "uruchomienie kontaktów" i bardzo sprawne działanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lpomis napisał:

Jest to 16 października (sobota) w salonie Audio Forum przy ulicy Poznańskiej 24 w Warszawie. Godzina rozpoczęcia - 13:00.

Oficjalnie potwierdzam przybycie. 

Czy to prawda , ze każdy na pamiątkę otrzyma Gryphona  ? :) Z góry dziękuję . nie spodziewałem się ........ :) 

Jaki jest przewidziany program rozrywkowy ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rega napisał:

tak, z tym, że to będzie Gryfonik brukselski

A jeszcze nie tak dawno lubiłem kolegę ? :) 

2 minuty temu, Asia napisał:

To by się moje potomstwo ucieszyło

Asia , trzymam za słowo jak być przypadkiem dostała tego " normalnego " Gryphona , a ja tego brukselskiego , to się zamienimy . Dobrze ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, może dobrze będzie jak każdy uczestników przygotuje sobie w głowie tytuły 3-4 ulubionych utworów które chciałby odsłuchać? Myślę, że na tyle starczy spokojnie czasu :) Co uważacie?

Podejrzewam, że dominować będzie streaming (spotify, tidal). Sam mogę zabrać wzmacniacz z wbudowanym streamerem i dodatkowo np. malinkę jako ciekawostkę.

Przypominam też, że mile widziane są Wasze sprzęty o ile np. przyjeżdżacie do Warszawy autem i macie możliwość wzięcia ich ze sobą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lpomis napisał:

Tak sobie myślę, może dobrze będzie jak każdy uczestników przygotuje sobie w głowie tytuły 3-4 ulubionych utworów które chciałby odsłuchać? Myślę, że na tyle starczy spokojnie czasu :) Co uważacie?

Podejrzewam, że dominować będzie streaming (spotify, tidal). Sam mogę zabrać wzmacniacz z wbudowanym streamerem i dodatkowo np. malinkę jako ciekawostkę.

Przypominam też, że mile widziane są Wasze sprzęty o ile np. przyjeżdżacie do Warszawy autem i macie możliwość wzięcia ich ze sobą :)

Jak każdy uczestnik przygotuje po te 3-4 utwory, to przed północą nie skończymy...

Jak godzina 13 to za późno na rozpoczęcie AudioShow 2021 - to jest jeszcze jeden salon audio w pobliżu, więc można zacząć wcześniej.

Jak dyskusja zejdzie na tematy niepożądane (niekoniecznie kabli...), to zostanie szybko przerwana - tak na wszelki wypadek, choć pogotowie ratunkowe jest przez ścianę.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Asia napisał:

Zwariowałeś? Mąż mój fantastyczny na moje nieśmiałe pytanie: co myślisz? odpowiedział, że on nie jest od myślenia 😜.

W se(an)sie że o co biega z tym wariactwem?
Miałem już jakieś dziwne posądzenia od paru co bardziej pyskatych użytkowników, ale Ty mnie tym trochę zaskoczyłaś 😉

Swoją drogą to jak łatwo się domyślić to nie mam męża, ale od myślenia to jak najbardziej jestem!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...