Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

6 godzin temu, Arko55 napisał:

Hej.

Zapytał bym z ciekawości jak są jeszcze jakieś miejsca, to ile osób by weszło?

Na tę chwilę mamy coś około 10 uczestników. Także jeszcze 1-2 osoby powinna się w niewielkiej salce zmieścić 🙂. W prywatnej wiadomości zostawię Ci numer telefonu i proszę o szybki kontakt. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niewielkiej salce wiele miejsca nie potrzebuję, niemniej policzcie moje 158 cm jako pół osoby i zapisujecie wszystkich chętnych - Wy się macie pomieścić, a nie ja blokować komukolwiek udział :)  Pobędę przez jakiś czas i zostawię Was z tymi ogórkami :D

PS. Cieszę się, że mogłam pomóc i że się udało zorganizować spotkanie. A do tego tak szybko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Redakcja AUDIO napisał:

PS. Cieszę się, że mogłam pomóc i że się udało zorganizować spotkanie. A do tego tak szybko!

Ja też się cieszę, chociaż przyznam szczerze, że miewałem już chwile zwątpienia czy uda nam się znaleźć miejsce na złot. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie. 

Jeśli chodzi zaś o ilość osób - proszę nie myśleć że to jakaś moja fanaberia 🙂. Taką ilość osób "zaopiniował" Pan z salonu, który ma być z nami podczas imprezy. Raz - wynika ta liczba z wielkości sali, dwa - przepisów "covidowych". Oczywiście jeśli będzie nas powiedzmy 15 osób to pewnie Świat się nie zawali, ale nie chciałbym też nadużywać gościnności gospodarzy 🙂.

Co do samej formy spotkania - myślę, że rzeczywiście każdy mógłby sobie przygotować jakąś playlistę do odsłuchu. Można (ale nie jest to wymóg 😝) zabrać ze sobą jakieś swoje zabawki. Ktoś zaproponował końcówkę mocy, ktoś kable, Asię poprosiłem o zabranie dsp. Warto może zastanowić się jakich urządzeń i jakich konfiguracji chcemy posłuchać. 

Ale najważniejsze jest oczywiście to, żeby spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze 🙂

Pozdrawiam, Sebastian 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redakcja AUDIO napisał:

@stach_s ...o jak Ci dobrze!! :) 

No nie wiem 😉. Patrząc na to co się dzieje teraz "w górach" wcale może nie być tak dobrze 😛

 

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Seba, dziękuję za zaproszenie. Niestety nie będzie mnie na spotkaniu.

Szkoda, w sumie bardzo liczyłem na to, że poznam osobiście jednego z barwniejszych forumowiczów. Cóż, może następnym razem zjawicie się Ty i Kraft 🙂

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w słoneczny poniedziałek.

Podaję do akceptacji proszę o potwierdzenie. Po spotkaniu mogę zarezerwować stolik na 10 osób w

https://uszwejka.pl/

ponoć blisko od Salonu Audio , dobre żarcie. Tak przynajmniej twierdzi córka, której przekazałem to zadanie.

Słyszałem , że część osób przyjedzie pociągiem i jest to dobre rozwiązanie ze względu na trudność w znalezieniu miejsca parkingowego / Centrum/ oraz fakt , że w soboty w W-wie miejsca są płatne.

Padły pytania o nocleg. Znowu zdałem się na córkę i w miarę tanim hotelem i niedaleko od dworca jest

https://www.booking.com/hotel/pl/ibis-budget-warszawa-centrum.pl.html

Nocowałem w tej sieci w Szczecinie i jest co prawda skromnie, ale czysto :)

Dla bardziej wymagających informuję , że w Hiltonie oraz Mariottcie są jeszcze wolne pokoje w tym terminie , trzeba tylko wcześniej zarezerwować basen, bo tu mogą być problemy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek4446 Spotkanie jest w Audio Forum na Powązkowskiej, na Żoliborzu, Szwejk jest w centrum. A w centrum znajduje się również salonik Audio Forum (na Poznańskiej), lecz nie nasz. Tu z Żoliborza  jedzie się ok. 15-20 minut samochodem i z parkowaniem jest kłopot. Nie nastąpiło nieporozumienie?

Niemniej...Biesiadny (Szwejkowy) klimat jest w Bierhalle w Arkadii, tam samochodem są 4 minuty z naszego salonu. Wiem, że to centrum handlowe, ale knajpa jest na dole i nieco odsunięta od reszty. Będziecie mieli przynajmniej blisko i w sumie można zaparkować.

http://www.bierhalle.pl/restauracja

tymczasem 3 minuty później... :) ⬇️

Dnia 9.10.2021 o 20:40, lpomis napisał:

Jest to 16 października (sobota) w salonie Audio Forum przy ulicy Powązkowskiej 40  w Warszawie. Godzina rozpoczęcia - 13:00.

Poprawiłam i wszystko się wyjaśniło :) Do Szwejka nie idźcie, za daleko 😉 Pomysł był dobry w przypadku tej lokalizacji. Spotkanie jest jednak na Żoliborzu, a nie w centrum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa. W swoim wcześniejszym poście napisałem, że spotkanie odbędzie się w Salonie przy ul. Poznańskiej. To oczywiście błąd! Prawidłowy adres to POWĄZKOWSKA 40. Przepraszam za zamieszanie. Napisałem już do Oli z prośbą o edycję mojego poprzedniego posta.

I faktycznie @tomek4446 - jeśli jakaś knajpka to w takim razie Szwejk raczej odpada ze względu na lokalizację :/ 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss.

Przekazałem córce informację o tym drobnym nieporozumieniu :) Szuka knajpy w pobliżu , coś wspominała o świetnej pizzerii :) W Stolicy rządzą jakieś inne niż normalne jednostki odległości. Pytam córki jak daleko jest to miejsce / Salon na Żoliborzu / od niej / Saska Kępa/ . Dostaje odpowiedź " kawałek".  Drążę dalej , " ile to jest kawałek ? " , pada odpowiedź : " 30 zł taksówką ." :)

@Redakcja AUDIO Olu świetna propozycja knajpy. Widzę , że pomyślałaś o wszystkim. Jak komuś w razie czego zabraknie $ to może od razu odrobić na zmywaku :)

beer.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :) Obok Powązkowskiej jest Ciao A Tutti uznana ostatnio ze jedną z najlepszych pizzerii w Europie. Pomyślałam o niej na dzień dobry, ale uznałam, że Szwejk jest dobrą kontynuacją ogórków, a Bierhalle Szwejka 🍻 :)

https://noizz.pl/jedzenie/warszawska-pizzeria-wsrod-najlepszych-w-europie/v05ffes

 

@nowy78 Audio Forum ma chyba jakiś parking... 🧐

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomek4446 napisał:

Słyszałem , że część osób przyjedzie pociągiem i jest to dobre rozwiązanie ze względu na trudność w znalezieniu miejsca parkingowego / Centrum/ oraz fakt , że w soboty w W-wie miejsca są płatne.

Tomek,
wypluj te słowa i nie podpowiadaj rządzącym stolicą takiego rozwiązania!
Wystarczająco wkurzające jest to, że niedawno podniesiono opłaty za godzinę parkowania i przedłużono czas obowiązywania o 2 godziny (teraz od 8.00 do 20.00).
Jak ktoś chce więcej (szczegółów), to tu jest dokładna rozpiska (chodzi oczywiście o miejsca na ulicach, tj. ogólnodostępne - a nie o parkingi strzeżone)
https://zdm.waw.pl/sprawy/parkowanie/oplata-za-postoj/

Pozdrawiam
PS. Hmmm - Powązkowska a Poznańska, niby 2 pierwsze i 3 ostatnie litery w nazwie ulicy takie same, ale to jednak jest różnica (podobnie jak w reklamie Żywca....) tych drobnych 6 kilometrów i pieszo z Dworca Centralnego "trochę" dłużej się idzie 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

@nowy78 Audio Forum ma chyba jakiś parking... 🧐

w tej okolicy to naprawdę ciężko zaparkować, ale można zostawić auta na parkingu na przeciwko cmentarza powązkowskiego, za budami z kwiatami i tylko przejść później przez wiadukt na druga stronę torów, nie polecam parkowania na artystycznym żoliborzu (tam gdzie jest salon), bo to naprawdę wielka sztuka coś znaleźć,  dla jednego klienta to salon pewnie ma miejsce w parkingu podziemnym, ale nie dla 10. alternatywa to parking pod arkadią, gdzie i tak się macie zamiar spotkać potem i 10 minut spacerkiem. a w ogóle to wielka szkoda, że tak pod nosem mi tu zlot zrobiliście a ja będę w górach!

w okolicy macie urokliwe miejsce w starej fabryce koronek, ale pewnie drożej niż w biernhalle i rezerwacje trzeba by zrobić https://mielzynski.pl/winiarnia/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

w tej okolicy to naprawdę ciężko zaparkować, ale można zostawić auta na parkingu na przeciwko cmentarza powązkowskiego, za budami z kwiatami i tylko przejść później przez wiadukt na druga stronę torów...

Bo to ogólnie klimatyczne miejsce - między Starymi Powązkami a Wojskowymi...
Jest dużo płyt - to jak ktoś lubi czarny humor 😜

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...