Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

3 minuty temu, Rega napisał:

U mnie DMM się nie sprawdziły. Poza tym długo nikt ich nie chciał. Nawet potestowac. Moim zdaniem dla kogoś kto lubi PEŁNE pasmo odtwarzania są zbyt ubogie i nie pomoże tu ładna średnica oraz góra jak również spora scena.

A dopełnienie "tego" dzwieku dobrej klasy układem aktywnym na dole?

Np. Wysoki model rel lub velodyne???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Z chęcią przeczytałbym "Kraftest" monitor+kilka subwooferow... coś ala pojedynek na "aktywne" niskie "doły" w stereo!

Da sie cos takiego (kiedyś) przeprowadzić?

Raczej myślę o jednym subie. Jeden ma nawet pewne przewagi nad basem z kolumn stereo. Może dałoby się je u mnie wyzyskać.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JaZz napisał:

A co znaczy wysoki model suba? Nówka za 10k czy wyżej? 

Wysoki model?? Sorry... skrót myślowy. Mialem na mysli odpowiedni do muzyki (nie do kina)

2 minuty temu, Były-Forumowicz napisał:

Teraz to są mini Kreftesty 😉

Tutaj mozna by zrobić wyjątek chyba ;)

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Amarok napisał:

Ostatnio zastanawiałem się czy mi potrzebny wzmacniacz zintegrowany, może wystarczyłaby tylko końcówka. Temat do przemyślenia. 

U mnie z Cyrusa 8.2 wykorzystuje już końcówkę tylko, jak się trafi jakaś ciekawa końcówka w rozsądnej cenie, pewnie łyknę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redakcja AUDIO , @RoRo i reszta towarzystwa forumowego. Uprzejmie informuję , iż zacząłem drążyć temat wiosennego spotkania w moim mieście / Łódź/ i łatwo nie jest. Top HI-FI dysponuję salką na max . 6 osób pod warunkiem , że cztery stoją , bo jest mała kanapka :)Dzwoniłem do Q21 i co prawda pokój odsłuchowy jest większy / ok.27m2/, ale z siedzeniami może być problem. Mam napisać mailla do właściciela. Orientowałem się jak wygląda sprawa wynajęcia sali konferencyjnej w hotelu. Nie jest to też takie proste , bo w weekendy mają wesela , stypy itd. , trzeba by w zasadzie już się określić , terminy mają napięte jak .... :) Koszt niemały , średnio 800 zł doba , bez niczego , herbatka we własnym zakresie , czytaj w restauracji hotelowej. Mam jeszcze jedno miejsce w zanadrzu , ale na razie nie mogę się dodzwonić. Będę informował na bieżąco. Co Wy na to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, tomek4446 napisał:

@Redakcja AUDIO , @RoRo i reszta towarzystwa forumowego. Co Wy na to ?

Ja myślę, że skoro była "edycja jesienna" to może warto zrobić "edycję zimową". Są ferie, jakieś tam urlopy. Ja bardzo chętnie spotkam się z tak sympatycznymi ludźmi 🙂. A jeśli będzie trzeba moge dowieźć też krzesła. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek4446 - fajnie, że robisz już jakieś wstępne rozeznanie. Doceniam. Jeśli miałaby być teraz Łódź i jeśli już na tym etapie są problemy z miejscówkami to może warto uderzyć w pierwszej kolejności do Hornowego Audio Forum? Zdaję sobie sprawę, że w takim wypadku dużym minusem jest sprzęt dostępny u dystrybutora, który już przecież częściowo poznaliśmy. Tutaj konieczny byłby większy wkład samych uczestników :)

Sale konferencyjne to też nie jest zły pomysł. W ich przypadku problemem może być jednak akustyka. Tak tylko głośno myślę - może wynajem mieszkania, apartamentu na całą dobę byłoby najlepszym rozwiązaniem (po uzgodnieniu charakteru imprezy z samym właścicielem)? Ma to wiele plusów.

Jeśli chodzi o termin to szczerze mówiąc ja też nie mam nic przeciwko edycji zimowej.

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, seba3002 napisał:

Będzie ciężko 🙂.

 

20 godzin temu, Marek Muszyński napisał:

Czy niedostępne? Właśnie napisałem do Q21. Zobaczymy jutro, co odpowiedzą.

Dla informacji, gdyby ktoś chciał wypożyczyć w Q21.

"Dali Rubicon 2 to kolumny, które ściągamy od dystrybutora pod indywidualne zamówienie. Nie mamy ich w wersji ekspozycyjnej, do odsłuchu".

TSZa dalej grać na B&W :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, seba3002 napisał:

Ja myślę, że skoro była "edycja jesienna" to może warto zrobić "edycję zimową". Są ferie, jakieś tam urlopy. Ja bardzo chętnie spotkam się z tak sympatycznymi ludźmi 🙂. A jeśli będzie trzeba moge dowieźć też krzesła. 

Popieram, tym razem na pewno się pojawię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Asia napisał:

Łódź hotel DoubleTree by Hilton - sala konferencyjna F

Wygląda ciekawie, ale jest troszkę duża - ma 45 metrów. Tutaj podgląd:

https://goo.gl/maps/8A7bHJrYG36k3DYZ9

A tutaj lista wszystkich dostępnych sal w obiekcie:

https://www.doubletreelodz.pl/konferencje-eventy/centrum-konferencyjne

/edit

Kurczę, ta sala F faktycznie wygląda zacnie. Metrażowo troszkę duża, ale układ, wyposażenie eleganckie. Trzeba zadzwonić i zapytać o szczegóły.

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...