Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

10 godzin temu, lpomis napisał:

Wygląda ciekawie, ale jest troszkę duża - ma 45 metrów. Tutaj podgląd:

https://goo.gl/maps/8A7bHJrYG36k3DYZ9

A tutaj lista wszystkich dostępnych sal w obiekcie:

https://www.doubletreelodz.pl/konferencje-eventy/centrum-konferencyjne

/edit

Kurczę, ta sala F faktycznie wygląda zacnie. Metrażowo troszkę duża, ale układ, wyposażenie eleganckie. Trzeba zadzwonić i zapytać o szczegóły.

Myślę, że sala idealna. Zakładam, że tym razem będzie znacznie więcej chętnych niż 10 osób i sam ich ilość skutecznie poprawi akustykę pomieszczenia.

47 minut temu, seba3002 napisał:

Ale widzę, że chyba Asia też ma chęć dołączyć do tej grupy 😝.

 

Hmm, zajęcia w podgrupach. 🤔A co będzie odsłuchiwane? „Whisky moja żono”? To ja chętnie. 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomek4446 napisał:

W przyszłym tygodniu umówiliśmy się , że zajrzę i dogadamy szczegóły.

Ok, jeśli masz taką możliwość to spoko. To ja deklaruję się zadzwonić do Hiltona i zapytać o szczegóły wynajmu tej sali F (lub nieco mniejszej jeśli mają). Widzę, że naprawdę dużo osób ma mega niedosyt po ostatnim spotkaniu. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze się okaże, że za 2 tygodnie będzie powtórka i część druga :D

 

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:
2 godziny temu, Kubakk napisał:

posegregować

Ale brzydkie słowo, fuj.

Okropne. Tym bardziej, że po ostatnim spotkaniu, jakoś tak mam wrażenie, zostałbym posegregowany do grupy jednoosobowej :| 

2 godziny temu, Kubakk napisał:

Przecież nie wszyscy muszą siedzieć w salce , można posegregować zlotowiczów na grupę która odsłucha metal , disco polo , soundracki z bajek itd. ;) 

🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nowy78 napisał:

zostałbym posegregowany do grupy jednoosobowej :| 

W dobrze wytłumionym pomieszczeniu 🤣. Zabierz synka do grupy.

39 minut temu, slaw0001 napisał:

Zakładam, że tym razem będzie znacznie więcej chętnych niż 10 osób

Tak serio to bardzo wątpliwe. Ciekawe ile osób zagląda na forum codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek dla Was @lpomis i @tomek4446 za ogarnianie zlotu w przyszłości, może się uda na wiosnę to tez bym był chętny, jeszcze dużo czasu to zobaczymy co to wyjdzie.

I w ogole fajnie żeby wcześniej jakoś lepiej ogarnąć miszmasz z sprzętem to udało by się więcej posłuchać.

Może i jakiś niesmak był bo każdy najchętniej chciał by aby np jego kolumny były na sali i aby ktoś dał swoja opinię nawet z samej ciekawości hehe.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Jeśli chodzi o ewentualne spotkanie w hotelu o którym była wyżej mowa to wg mnie odpada. Dzwoniłem, dowiedziałem się. Koszt wynajmu za 8 godzin to około 1500zł (jest to wynajem podstawowy, bez kawki, herbatki, ciasteczek, itp.). Salki nie są zbytnio zaadaptowane akustycznie, mają wykładzinę, ściany są z cegieł, innych wytłumień brak. Największym problemem jest tutaj charakter spotkania - możemy być jednak głośno. A to może przeszkadzać osobom mającym konferencje na salkach sąsiednich. Wymagane jest więc bardzo precyzyjne dogadanie terminu. Ja jestem na NIE. Trzeba szukać dalej. Top Hifi wydaje się na razie najlepszą opcją :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wynajmować salę w hotelu ? ;) równie dobrze polecam salkę dla dzieci w McDonalds , taniej , z jedzeniem , balonami :D

Spotkania "audiofilskie" mają sens jedynie w salonach audio , centralnie jak i lokalnie. Oraz na eventach typu AVS

wsp. imprezowy 50% deklarowanych przybędzie zawsze należy założyć szczególnie im młodsi imprezowicze , z wiekiem wsp. spada gdyż starsi nie deklarują jeśli nie zamierzają przybyć :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2021 o 16:27, lpomis napisał:

@tomek4446 - fajnie, że robisz już jakieś wstępne rozeznanie. Doceniam. Jeśli miałaby być teraz Łódź i jeśli już na tym etapie są problemy z miejscówkami to może warto uderzyć w pierwszej kolejności do Hornowego Audio Forum? Zdaję sobie sprawę, że w takim wypadku dużym minusem jest sprzęt dostępny u dystrybutora, który już przecież częściowo poznaliśmy. Tutaj konieczny byłby większy wkład samych uczestników :)

Sale konferencyjne to też nie jest zły pomysł. W ich przypadku problemem może być jednak akustyka. Tak tylko głośno myślę - może wynajem mieszkania, apartamentu na całą dobę byłoby najlepszym rozwiązaniem (po uzgodnieniu charakteru imprezy z samym właścicielem)? Ma to wiele plusów.

Jeśli chodzi o termin to szczerze mówiąc ja też nie mam nic przeciwko edycji zimowej.

Również chciałem podsunąć pomysł wynajmu, ale czegoś większego, żeby mogło posłużyć też np. za bazę noclegową. Można wynająć mieszkanie, ale można też wynająć dom. Wtedy mamy możliwość odsłuchu w kilku pokojach, a na koniec przenocować się, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...