Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

44 minuty temu, Fafniak napisał:

No na tej stronie którą podlinkowałeś brak jest info o wielkosci pomieszczenia

Tak, ale mniej więcej pamietam i szacuję na jakieś  30m2. Jak pisałem wczesniej tak na 20 osób bedzie ok. Ważna jest wielkośc hotelu czyli tylko 11 pokoi co łatwo zapełnić i dzięki temu mieć wyłączność. To nie musi koniecznie byc to miejsce, ale wskazuję kierunek poszukiwań.

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lpomis napisał:

Wracając do tematu - przewaliłem kilka stron ofert apartamentów na wynajem na bookingu zarówno w Poznaniu jak i w Łodzi. Nie ma lekko. 90% mieszkań można w zasadzie od razu odrzucić ze względu na ich totalną beznadziejność pod względem ewentualnego ustawienia sprzętu audio. Przeraża mnie to.

W Poznaniu trafiłem na kilka mieszkań, które można wynająć typowo na imprezy, np. na osiemnastkę. Nikt by się więc nie przywalił, że słuchamy głośniej muzyki. Koszt zaczyna się od 600zł. Jest też opcja noclegu dla kilku osób w pakiecie. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Jeśli znacie jakieś warte uwagi miejscówki w Poznaniu lub Łodzi to wrzucajcie je tutaj.

Ja chętnie podzwonię do właścicieli takich obiektów i zapytam o szczegóły.

Jest jeszcze opcja Airbnb i wynajęcie domu poza miastem, gdzie również nie trzeba się martwić o bliskie sąsiedztwo. Koszty są większe, ale komfort również.
Być może jest to lepszy pomysł na kolejny zlot, jak już część z tych forumowch znajomości się bardziej "ułoży" :)

Wydaje mi się, że większa część osób zainteresowanych kolejnym zlotem preferuję, aby odbył się on w sali audio z wykorzystaniem będącego tam sprzętu. Jeżeli jednak znajdą się chętni na przywiezienie jakiegoś elementu ze swojego systemu audio, wtedy można zacząć poszukiwania miejsca typu: pensjonat, apartament, dom na dzień lub dwa.

Widzę też trzeci wariant, którym jest spotkanie integracyjne bez sprzętu audio i bez odsłuchów :)

Edytowano przez Dawid7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest konkret! Salka w Audio Forum w Łodzi z tego co widziałem na zdjęciach jest podobna do tej w Warszawie. Wiemy już z czym będziemy się mierzyć. Na pewno ograniczeniem będzie tutaj wybór sprzętu - sporo już poznaliśmy na ostatnim spotkaniu z oferty dystrybutora. Warto więc będzie zabrać więcej swoich klamotów. Ja na pewno wziąłbym 2 pary monitorów. Jesteście za tym żeby działać z tematem jeszcze w listopadzie? Tylko proszę, piszcie konkretnie.

Co sądzicie o sobocie 20 lub 27 listopada?

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się! Jak na razie mam już zapisanych ponad 10 osób + kilka rozważających opcję przyjazdu do Łodzi. Termin 20 listopada wydaje się mocno prawdopodobny. Staram się odzywać do Was wszystkich piszących w tym wątku w wiadomościach prywatnych. Jeśli kogoś pominę to najmocniej przepraszam. Śmiało piszcie wtedy bezpośrednio w temacie :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Asia napisał:

Ja już mam na oku kilka apartamentów na wyprawę z rodzinką.

No , tak , bogaci to mieszkają , w kilku apartamentach , czytałem o tym w .... :)

Mogę już w 100% potwierdzić swoją obecność 20-tego na zlocie. Jeżeli Państwo mają życzenie , a Salon się zgodzi to mogę przytargać pre i monobloki lampowe.

Pozostaje jeszcze zrobić listę utworów do odsłuchu , proponuję by każdy podał max. 1 propozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

czy brać ze sobą jakieś graty, czy nie?

Masz może wolną kanapę ? Bo na ostatnim spotkaniu było na styk z miejscami siedzącymi :)

A poważnie to możesz cóś wziąć , na poprzednim zlocie okazało się , że nieocenione było RME kolegi @nowy78.

Z dużą ilością elektroniki jednak bym nie przesadzał. Kable jakieś ogarnę / ostatnio w Salonie Audio zabrakło coaxiala :) /, ale jak ktoś coś ma to może przytargać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...