Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

8 minut temu, slaw0001 napisał:

Ja mogę, dorzucić kolejne 1.5m2

 

31 minut temu, Kraft napisał:

Ja chyba też dam radę metr kwadratowy pochłaniaczy przywieźć.

 

1 godzinę temu, Seb napisał:

Dlatego też ze swojej strony zachęcam każdego zmotoryzowanego do wrzucenia do bagażnika trochę wełny.

Potrzebna będzie jeszcze blachodachówka , rynny , tynk , membrana ...... bo ocieplenie jak rozumiem dojedzie ?  :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slaw0001 pytanie z cyklu "ekonomicznych " , stawiasz ? :) 

Serio , to zobaczymy jak się sprawy potoczą . Lepiej takie pozlotowe imprezy wychodzą latem , ale ja jako autochton mogę towarzyszyć.

2 minuty temu, Seb napisał:

Co można by zobaczyć ciekawego w okolicy w ciągu około dwóch godzin?

Najbliższa "Żabka " jest ...... :) 

A poważnie to Salon jest siedem minut pieszo od " reprezentacyjnej" ulicy Łodzi tj. Piotrkowskiej. Króluje secesja i knajpy :) . Możesz się przejść do Manufaktury , a więc przerobionej na kompleks zakupowo - wypoczynkowy Fabryki Pana Poznańskiego / tam była kręcona Ziemia Obiecana/. Przed kompleksem jest Pałac Poznańskiego udostępniony do zwiedzania.  Po za pięknymi fabrykanckimi wnętrzami, można się załapać na wystawę okolicznościową. W pobliżu salonu będziesz miał też pięknie odnowioną cerkiew , nie wiem tylko jak z wstępem , kiedyś nie było można. A , i rzut beretem jest Top Hi Fi :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

@slaw0001 pytanie z cyklu "ekonomicznych " , stawiasz ? :) 

Serio , to zobaczymy jak się sprawy potoczą . Lepiej takie pozlotowe imprezy wychodzą latem , ale ja jako autochton mogę towarzyszyć.

Organizatorom a i owszem. Wiadomo Ty u siebie jesteś, ale głównie pytam tych, którym np. może nie chcieć się wracać po nocy. Bo jak mam nocleg rezerwować "to im wcześniej tym prędzej" 😜.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...