Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Oczywiście, gapa jestem - podziw dla panów, że z uśmiechem pomagali nam przez tyle godzin. Dziękujemy!

Długo można pisać, faktem jednak jest, że z godziny na godzinę coraz mniej było ważne co z czym gra albo nie gra.

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Na następne spotkanie, nawet jeśli będzie trzeba jechać i 600 km, przyjadę.

Bez takiego animatora to już nie byłoby to samo. 

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Asia napisał:

Właśnie miałam napisać kto się stawił:

@Redakcja AUDIO, Paulina, @lpomis, @slaw0001, @MarcKrawczyk, @mkk, @dawid, @seba3002, @Arko55, @Seb, @nowy78, @tomek4446, @Chili

Jeszcze jedno specjalne podziękowanie dla @Asia za przytarganie ze sobą bardzo  istotnego elementu, czyli ekspresu do kawy. Thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, seba3002 napisał:

3. I nie dla sprzętu, który jak się po raz kolejny okazuje, jest w tych spotkaniach tylko tłem, ale dla świetnych ludzi 🙂.

To jest to, o czy pisałem dużo wcześniej.

Cytat

poznać się wzajemnie i osobiście, podać sobie dłoń, pogadać o sprzęcie, własnych doświadczeniach, planach audio na przyszłość, a muzyka? ... a muzyka w tle,

Teraz tylko czekać by któreś z kolejnych spotkań formowaczów obył się w północnych rejonach Polski, a ja na pewno się stawie, no chyba że termin będzie kolidował z moją wizyta u psychiatry. 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Teraz tylko czekać by któreś z kolejnych spotkań formowaczów obył się w północnych rejonach Polski, a ja na pewno się stawie, no chyba że termin będzie kolidował z moją wizyta u psychiatry. 🤔

Północ Polski byłaby super. Jedną wizytę możesz sobie odpuścić. Jak by co, to Moklarem Cię wspomogę :)

Edytowano przez Marek Muszyński
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, szczególne podziękowania należą do dobrego ducha tego forum, którym jest @tomek4446

Przecież to jego wkład organizacyjno- informacyjny, nieustający entuzjazm oraz cała masa zaraźliwej energii, a przy tym podziwu godna umiejętność usuwania się w cień, nadają naszym spotkaniom szczególny wymiar.

PS. No i ma fajny pasek .

 

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wrażenie na mnie wywarł zestaw Tomka. Do tej pory byłem fanem klasy D. Precyzja, dynamika to były moje priorytety, a tu proszę, lampa była dla mnie świetna. Bardzo dobrym dźwiękiem mogę pochwalić połączenie Haiku z Sonusami. Gdy grał ten zestaw, to na sali zrobiło się cicho i chyba pierwszy raz udało się wysłuchać jeden utwór w całości. Zawiodłem się na połączeniu Hegla z Wiggartami. Nakręciłem się teoretycznie, że będzie super hiper, a tu klops. Bas był krótki, kartonowy i ogólnie było nijako. Chociaż może dlatego sprawiały takie wrażenie, że grały bezpośrednio po Sonusach.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Seb napisał:

Chociaż może dlatego sprawiały takie wrażenie, że grały bezpośrednio po Sonusach.  

Mogło tak być, Sonusy grały na "bogato" i wielce prawdopodobne że to krótkodystansowe granie. Mnie się Wiggart bardzo podobały z Icepower. Właśnie dlatego, że niczego nie forsowały.

Ale, tu jeszcze trzeba wziąć pod uwagę poziomy głośności, z którymi wczoraj słuchaliśmy. Te nasze wrażenia mogą szybko zweryfikować własne cztery ściany oraz cichy odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również moje podziękowania dla osób dzięki którym udało się spotkać, przepraszam, że nie wymieniam z nicków, ale nie do końca ogarniam, kto miał jaki wkład w realizacje przedsięwzięcia. To co wiem na pewno, to kompilacja ludzi była zarąbista i cieszę się, że mogłem być wśród Was.

Przyznam, że byłem w troszkę mało komfortowej sytuacji, bo nikogo osobiście nie znałem a i forumowym tuzem też nie jestem (inna sprawa, że nawet teraz nie jestem w stanie przyporządkować twarzy do nicków z forum 😄). To co "zrobiło mi dzień" to fantastyczne dziewczyny, Seba (ze swoją otwartością i nieodłącznym atrybutem w ręku), "Kolega od przewodów", "Miłośnik marki 4F" i Tomek, dodałbym jeszcze kilka osób niestety mam problem z identyfikacją za co przepraszam 😞.

Jeśli zaś miałbym odnieść się do odsłuchów to ciekawiły mnie przede wszystkim kolumny i w mojej ocenie najlepiej wypadły Sonusy, jednak co ciekawe, tak na spokojnie podsumowując spotkanie to najwięcej czasu poświęciłem na Gato i myślę, że powoli będę rozglądał się za takimi głośnikami.

Podsumowując to..... do następnego 🤗

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tomek4446 napisał:

Jak bym jeszcze kiedyś wpadł na genialny pomysł przytarganie lamp , to kopnijcie mnie w cztery litery żeby mi przeszło :) No chyba , że znacie jakieś kółka do monobloków

ile ważą ? mój set300b ~35kg z czego większość na tyle = brak wyważenia = ciężko to się nosi bo przy zachwianiu działa jak kotwica :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra , podtrzymując wręcz rodzinną atmosferę pozlotową ,chciałbym podkreślić tak w pierwszym warszawskim jak i tym łódzkim zlocie ogromną role Pauliny / jak podkreślała żony Wojtka @lpomis/.Gdyby nie talent organizacyjny tej sympatycznej kobiety to byśmy popadali z głodu tak muchy podczas zlotów. Dziękujemy Paulino za przemiłe towarzystwo oraz pizzę.

Wczoraj do pierwszej składałem system z powrotem. Odpaliłem go dzisiaj rano i to co mi się w pierwszej chwili nasunęło z różnic w stosunku do wczorajszych wszystkich prezentacji to to , że dźwięk mam za linią kolumn i to sporo. Natomiast wszystkie kolumny jakich wczoraj słuchałem dźwięk miały z przodu , czasem na linii. Źle siedziałem , czy tak było ?

1 godzinę temu, Kubakk napisał:

ciężko to się nosi bo przy zachwianiu działa jak kotwica

Dzięki za zrozumienie , trafa są z tyłu / trzy/ i w dodatku niesymetrycznie rozmieszczone.

@Chili zaproszenie cały czas aktualne.

@Asia dziękuję za przedstawienie wszystkich osób będących na zlocie. Kurczę , chciałbym mieć taką pamięć. Ale widać to przywilej wyłącznie młodości.

A , ten pasek to też lubię :) Od ośmiu lat przy okazji Pikniku Country kupuję jedną rzecz do motocykla. Mam już wiele , po za motorem :( 

@seba3002 dzięki za opinie o Łodzi , nie zdziw się jak następnym razem by tu przyjechać , będziesz musiał mieć paszport :) 

A poważnie to wiem , że w moim mieście jest jeszcze wiele do zrobienia.

7 godzin temu, Asia napisał:

No i po podłączeniu do niej Brighta przestałam słyszeć transformator

Wiesz co , jak tak to przeanalizowałem to @seba3002 tak się darł , że osobiście nie usłyszałbym kolumny czołgów przejeżdżającej przez salkę odsłuchową  :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomek4446 napisał:

No dobra , podtrzymując wręcz rodzinną atmosferę pozlotową ,chciałbym podkreślić tak w pierwszym warszawskim jak i tym łódzkim zlocie ogromną role Pauliny / jak podkreślała żony Wojtka @lpomis/.Gdyby nie talent organizacyjny tej sympatycznej kobiety to byśmy popadali z głodu tak muchy podczas zlotów. Dziękujemy Paulino za przemiłe towarzystwo oraz pizzę.

Wczoraj do pierwszej składałem system z powrotem. Odpaliłem go dzisiaj rano i to co mi się w pierwszej chwili nasunęło z różnic w stosunku do wczorajszych wszystkich prezentacji to to , że dźwięk mam za linią kolumn i to sporo. Natomiast wszystkie kolumny jakich wczoraj słuchałem dźwięk miały z przodu , czasem na linii. Źle siedziałem , czy tak było ?

Dzięki za zrozumienie , trafa są z tyłu / trzy/ i w dodatku niesymetrycznie rozmieszczone.

@Chili zaproszenie cały czas aktualne.

@Asia dziękuję za przedstawienie wszystkich osób będących na zlocie. Kurczę , chciałbym mieć taką pamięć. Ale widać to przywilej wyłącznie młodości.

A , ten pasek to też lubię :) Od ośmiu lat przy okazji Pikniku Country kupuję jedną rzecz do motocykla. Mam już wiele , po za motorem :( 

@seba3002 dzięki za opinie o Łodzi , nie zdziw się jak następnym razem by tu przyjechać , będziesz musiał mieć paszport :) 

A poważnie to wiem , że w moim mieście jest jeszcze wiele do zrobienia.

Wiesz co , jak tak to przeanalizowałem to @seba3002 tak się darł , że osobiście nie usłyszałbym kolumny czołgów przejeżdżającej przez salkę odsłuchową  :) 

Kurczę, a następne spotkanie nie miało być przypadkiem znowu w Łodzi 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tomek4446 napisał:

Tak i nie wiem czy po tym wpisie , no wiesz którym , będzie Cię stać :) 

Ale , żeś se Pan narobił ... :) 

Ale powiem Ci, że kiedy wyszliśmy już po zmroku z Arkiem @Arko55 to wpadliśmy w zachwyt nad tą uroczą częścią Twojego miasta, w której byliśmy. Piękne uliczki, poprzecinane torami, nowoczesne hotele, mieszające się ze starszymi budynkami, a wszystko skąpane w delikatnym deszczyku. No miało to swój niezapomniany urok 🥰

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fafniak napisał:

Twórca RLS hołduje tej zasadzie. Dźwięk jest na linii i w głąb

Po pierwsze muszę mieć potwierdzenie od innych osób czy dźwięk był taki jaki opisałem. Siedziałem w różnych miejscach i pewien nie jestem. Druga sprawa to mam gdzieś jaki twórca czemu hołduje , doszedłem do poziomu gdzie to ja decyduje co mi się podoba i do tego dążę / a właściwie dążyłem/

Słucham właśnie płyty Loreeny McKennitt , koncertu z Royal Albert Holl i głos wokalistki mam jakiś dobry metr za linią kolumn i tak ma być ! :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...