Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

35 minut temu, nowy78 napisał:

Chciałbym zgłosić, że na liście wywoławczej brakuje Sławka ( @slaw0001 ).

Sławek napisał mi i Wojtkowi prywatną wiadomość, że niestety go nie będzie. 

A korzystając jeszcze "z czasu antenowego" taka mała moja prośba. Jeśli ktoś z uczestników zlotu produkuje jakieś pyszne naleweczki bądź  posiada jakieś regionalne skarby "wyskokowe", bardzo proszę o zabranie ich na spotkanie, żeby można było przeprowadzić ich krytyczne testy. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nowy78 napisał:

Chciałbym zgłosić, że na liście wywoławczej brakuje Sławka ( @slaw0001 ).

Piotr, no muszę Ci powiedzieć chłopie, że się szczerze wzruszyłem, a o to u mnie nie łatwo. I dlatego tak bardzo żałuję, że tym razem mnie tam nie będzie. A spodziewam się, że zabawa będzie przednia, bo grono absolutnie zacne. Mam przekonanie, graniczące z pewnością, że będzie jeszcze nie jedna okazja do spotkania.

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuję , że ze względu na stan zdrowia nie będę obecny na Zlocie. Cholera , jeszcze trzy dni temu nic mi nie było , cztery dni temu robiłem test i wyszedł negatywny , więc może to grypa. Nie czułbym się jednak delikatnie mówiąc komfortowo , ze świadomością , że mógłbym kogoś zarazić. Walczyłem do końca , ale niestety poległem. Sorry i do następnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...