Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

90-123 Łódź ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 36/38

Heh, mieszkałem kiedyś w tym budynku, jako student. Był tam monopolowy, a kawałek dalej, na rogu bar mleczny z tanimi, domowymi obiadami. Naprzeciwko jest park, gdzie zawsze wieczorami stały panie wykonujące tzw. najstarszy zawód świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk na razie pozostaje 7-my. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie , mamy jeszcze trochę czasu.

@Dzik , monopolowego już nie ma , jest Żabka , baru też nie ma , Panie się ucywilizowały i już nie pracują w parku :)

Jedyne co jest to właśnie park , choć z przykrością stwierdzę , że trochę okrojony , bo jakiś debil przy okazji budowy Dworca Łódź Fabryczna postanowił wybetonować wszystko jak leci .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

@tomek4446 a już myślałam, że idea została pogrzebana 😉 Będę :) Odezwę się na PW ws. szczegółów, żeby tu już nie zaśmiecać wątku.

A ja nie napiszę na PW, ale tutaj:  "biere Olę i lecę". Wreszcie będzie okazja na pełniejszą obecność w spotkaniu (w sensie godzin, a nie czegoś innego), bo ostatnio nie były takiej możliwości...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszę ze spotkania. Od razu powiem , ze może być problem z parkingiem, najbliższy pewny jest w podziemiach Dworca Fabrycznego / płatny/. Z Dworca do Salonu jest rzut beretem. Niestety wciąż kopią połączenie między dworcami i na Fabryczny dojeżdżają pociągi jedynie z kierunku Warszawy. @Redakcja AUDIO Ola mam prośbę , jak znajdziesz chwilę zadzwoń do Top HI FI  / 42 637 20 06 / by uwiarygodnić protektorat miesięcznika Audio :) Nie to by mi nie ufali , ale co kobieta, to kobieta  .... :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tomek4446 napisał:

Panie i Panowie , rozmawiałem z Top HI FI . Do salki odsłuchowej da się upchnąć max. 15-16 osób.

Z tego co na razie się doliczyłem mamy 10 osób , więc jest jeszcze miejsce. Salon jest duży więc jak coś można zrobić tury :)

Tomek a mnie i Arka wliczasz? Ja będę na bank a Arek pewnie też. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że zainteresowanie wzrasta , a więc stwórzmy listę:

1. @Redakcja AUDIO

2. @Asia / mam nadzieje , że przybędzie/

3. Paulina

4. @lpomis

5. @RoRo

6. @MariuszZ

7. @seba3002

8. @halik

9. @Chilli

10. @stach_s

11. @Dedal75

12. @slaw0001

13. @Arko55

14. @nowy78

15. @tomek4446

Jak kogoś pominąłem , przepraszam proszę się dopisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...