Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

1 minutę temu, lysyrafal napisał:

Jest za to duża sala, nie zaadoptowana akustycznie w której odbywają się odsłuchy.

Może być , jak wejdzie 20 osób to już jakaś adaptacja się tworzy. No i mam DL ......

11 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

a w pewexie niektórzy byli w formie jak za dawnych lat…

Druga młodość ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, J4Z napisał:

Jest ktoś w stanie powiedzieć pi x drzwi ile m miała salka? Pozdr. 

Około 25-30. W dużym przybliżeniu. Ale weź pod uwagę to, że salka była wypełniona po brzegi, ludzie się przemieszczali, wystarczyło zmienić pozycje z pierwszego na ostatni rząd i już cały odbiór się zmieniał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga. Nie zwalniamy tempa! Rezerwujcie terminy na drugą połowę czerwca (będzie to któraś sobota). Audio-Connect w Bydgoszczy zaprasza w swoje progi! Zapewniam, że w takim Salonie jeszcze w życiu nie byliście! Więcej szczegółów wkrótce!

Tymczasem zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową tego wyjątkowego miejsca: https://audio-connect.pl/

Warto też zajrzeć na relację z wizyty w Salonie przeprowadzoną przez portal StereoLife: https://www.stereolife.pl/archiwum/artykuly/reportaze/3908-z-wizyta-w-salonie-audio-connect

logo-w@2x.png

audioconnect.jpg
 

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wczoraj odpalilem muzyke u siebie w salonie i musze napisać ze choc idealnego pomieszczenia nie mam, to tak mi sie podobalo granie u siebie ze dopiero poznym wieczorem moj babiniec zmusil mnie do wylaczenia sprzetu.

Fajnie posluchac jednak u siebie w znanym sobie pomieszczeniu, a jak jeszcze cos tam porobione jest z akustyka, czy nawet kablami i zasilaniem to juz jest bajka 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...