Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Dnia 10.05.2022 o 12:47, lpomis napisał:

No to uwaga. Nie zwalniamy tempa! Rezerwujcie terminy na drugą połowę czerwca (będzie to któraś sobota). Audio-Connect w Bydgoszczy zaprasza w swoje progi! Zapewniam, że w takim Salonie jeszcze w życiu nie byliście! Więcej szczegółów wkrótce!

Tymczasem zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową tego wyjątkowego miejsca: https://audio-connect.pl/

Warto też zajrzeć na relację z wizyty w Salonie przeprowadzoną przez portal StereoLife: https://www.stereolife.pl/archiwum/artykuly/reportaze/3908-z-wizyta-w-salonie-audio-connect

logo-w@2x.png

audioconnect.jpg
 

Ja chętnie 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie coś bliżej Kato?

Co do samych zlotów, to oczywistym jest, że chodzi o spotkanie głównie z ludźmi. Na takich spotkaniach prezentacje są zbyt krótkie, aby cokolwiek powiedzieć o sprzęcie. Druga sprawa - ja nigdy, ale to nigdy nie słucham innego zestawienia bez chwili przerwy. Daję uszom przynajmniej 15 minut przerwy. 

ps. no i nie wiedziałem, że płeć piękna jest tak licznie reprezentowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Oswiecim? 

Ooo!!! Gdzie i kiedy? W końcu jakaś ludzka miejscówka. 😉

20 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Chociaż propozycja Piotrka, że przygotuje coś specjalnego ze sprzętu na te okoliczność jest kusząca (może flagowe Heco na okablowaniu dobrego Purista ?)

🤨

Edytowano przez Melo-man
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rega napisał:

Tylko czy salon też zapewnia jakieś AFTER? Czy to juz poza programem obowiązkowym? Z natłoku obecnych propozycji można wnioskować, że niedługo to salony będą stały w kolejce😉

I pomyśleć, że kiedyś musiałem obdzwonić pół Warszawy, żeby znaleźć salon, który zechce nas przyjąć 😐.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy! Nie dla mnie już jazda po salonach w celu posłuchania czegoś nowego (najczęściej droższego). Zwyczajnie, juz mi się nie chce, a na wymiane na nowe mnie nie stać. W moim przypadku nie ma to sensu, bo nic nie zamierzam juz zmieniać. 

@seba3002 jeśli będziesz gdzies w poblizu to zapraszam. Ale żebys sie nie rozczarował. Nic wielkiego u mnie nie ma. Trochę starych klamotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo salon chcący gościć naszych forumowiczów nie będzie miał wyjścia i takie zaopatrzenie będzie podstawowym i obowiązkowym. 😄 Malo tego, bedzie zobligowany do zapewnienia noclegu w hotelu o standardzie nie niższym niż 4 gwiazdki. Dobre opinie są na wagę złota.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rega napisał:

@tomek4446Piata butelka na jednego forumowicza? To niezłym zapasem musiałby dysponować organizator, licząc średnio dwudziestu forumowiczów, a myslę, ze będzie więcej.

A ja myślę, że nie będzie więcej. Jednym nie pasuje wawa, innym łódź, jeszcze innym północny zachód. Często ktoś nie może przyjechać ze względów zdrowotnych bądź rodzinnych. A inni po prostu nie chcą. Także biorąc pod uwagę fakt, że aktywnych forumowiczów nie jest znowu aż tak wielu, zgromadzenie wszystkich, którzy "mogą" w jednym miejscu jest raczej niewykonalne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MarcKrawczyk napisał:

Nie tylko u nas modne afterki…

Woow, to ja tak chcę, podjechałbym nawet do Kudowy Zdrój 🤩

 

Nie żebym miał coś przeciw Kudowie ale jest daleko😀

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

A ja myślę, że nie będzie więcej. Jednym nie pasuje wawa, innym łódź, jeszcze innym północny zachód. Często ktoś nie może przyjechać ze względów zdrowotnych bądź rodzinnych. A inni po prostu nie chcą. Także biorąc pod uwagę fakt, że aktywnych forumowiczów nie jest znowu aż tak wielu, zgromadzenie wszystkich, którzy "mogą" w jednym miejscu jest raczej niewykonalne. 

Cholercia, ja nie jestem zbyt aktywny a już kilka zaliczyłem 😀

eee, o zlotach piszę😊

 

Edytowano przez Chilli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...