Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Dnia 23.05.2022 o 21:38, Grzesiek202 napisał:

Mnie się podoba pomysł numer 3, gdzie każdy uczestnik spotkania wybiera swój JEDEN utwór.

 

Dnia 23.05.2022 o 20:31, Matt Daemon napisał:

Opcja nr 3

 

Dnia 23.05.2022 o 13:56, Amarok napisał:

Jestem otwarty i dostosuję do każdej opcji. 

No dobra Panie i Panowie w tajnym głosowaniu i w związku z tym , że nieprzekupne jury wreszcie odnotowało pewną sumę na koncie ,wygrała opcja nr.3 :) 

Tym samym proszę o zamieszczanie wytypowanego utworu do odsłuchu. Repertuar dowolny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dostawał ponoć już listy z pogróżkami w związku z forsowaniem swojej propozycji, a na wycieraczce przed domem znalazł martwego kota. Wymiękł chłopaczyna ;)

Prośba więc do wszystkich uczestników zlotu w Bydgoszczy o wrzucenie tutaj swojego testowego utworu do odsłuchu. Zrobimy playlistę Tidal/Spotify.

/edit
A na koniec zrobimy free for all i koncert życzeń :)

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lpomis napisał:

Tomek dostawał ponoć już listy z pogróżkami w związku z forsowaniem swojej propozycji, a na wycieraczce przed domem znalazł martwego kota. Wymiękł chłopaczyna

Dzięki Wojtek , tak jak ustaliliśmy, będzie to oficjalna wersja dla Urzędu Skarbowego w razie gdyby zapytali skąd mam to Lamborghini :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lpomis Jako, ze Tomek mieszka w bloku, a zwłoki kota znaleziono przed głównym wejściem, to nie byłbym taki pewny co do intencji kierujących postępowaniem Tomka. Chodzą słuchy, ze kot miał być ostrzeżeniem dla kogoś innego, a Tomek jedynie przyjmuje na siebie rolę zastraszanego. Tu potrzebne jest gruntowne dochodzenie, bo sprawa nie jest tak oczywista, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka i drugie dno tej sprawy jest jak najbardziej mozliwe😋. To są Bałuty. Jeden z polskich ,,trójkątów bermudzkich,, i do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy proponowałbym umieszczenie wszystkich zainteresowanych w całkowicie odizolowanym osrodku, o dobrej akustyce z dostępem jedynie do kilkudziesięciu najnowszych modeli topowych wzmacniaczy oraz kolumn. Dostęp do innych mediów mógłby skutkować możliwością mataczenia w sprawie. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomek4446 napisał:

ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO SZANOWNEGO GRONA UCZESTNIKÓW ZLOTU W BYDGOSZCZY O UZUPEŁNIENIE LISTY UTWORÓW DO ODSŁUCHU !!!

Każdy powinien mieć czas na zapoznanie się z utworami we własnym zaciszu domowym .

Wybór trudny ... praktycznie niemożliwy, ale .... może?

Chris Jones - No Sanctuary Here

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2022 o 12:51, tomek4446 napisał:

ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO SZANOWNEGO GRONA UCZESTNIKÓW ZLOTU W BYDGOSZCZY O UZUPEŁNIENIE LISTY UTWORÓW DO ODSŁUCHU !!!

Każdy powinien mieć czas na zapoznanie się z utworami we własnym zaciszu domowym .

jak koledzy tacy jakoś niespieszni, to ja mogę jeszcze kilka propozycji podesłać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kukawa napisał:

Baton może jednak byś się na listę wpisał ? Potrzebny kierowca :D aa i dobre towarzystwo rzecz jasna :D

Nie ma opcji,  wolę powtórzyć taki wyjazd jak ostatnio w 3-4 osoby, co i tak troszkę za dużo jak dla mnie 😛

Później człowiek w tym zamieszaniu zapomina zasilaczy do domu zabrać 😂😂😂

A przez to ledwo do pracy zdążyć można, a jeszcze  wstawać trzeba w środku nocy, żeby takie spotkanko uskutecznić. 

😁

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lpomis napisał:

Da.

 

5 godzin temu, Kukawa napisał:

w takim razie proszę o dopisanie do listy :) Dziękuje i do zobaczenia.

Zaaaraz ! Czy to nie kolega w wątku o Beldenie zamiast napisać to co było na kartce dołączonej do kabelka , że najlepszy i że gra lepiej niż te za milion dolars powiedział , że gra jak ta , no , Melodika ? :) 

Pogadamy o tym na Zlocie :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...