Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

5 minut temu, Amarok napisał:

czyli na nasze ciut przeszło 20 tys. 

20 tys. mam tylko na to ciut to chyba muszę już wziąć kredyt :) 

17 minut temu, lpomis napisał:

"Ołtarzyk Tomasza"

Wojtek świetne fotki , piszę poważnie. Dzięki.

A zapomniałbym , a to dla żony ? No wiesz z tabliczką Bydgoszcz i gazetą z datą .... :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super minireportaż @lpomis Gratki :) Fajnie popatrzeć jak fajnie można czas spędzić słuchając muzyczkę i gadając o tym. Bardzo żałuję, że nie mogłem uczestniczyć. Szczególnie te Astery mnie intrygują jak grają z wiadomych powodów. Mam DIY na tych samych głośniczkach. Może następnym razem ;) Pozdrawiam uczestników życząc powtórek takich fajnych spotkań :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, tomek4446 napisał:

chyba muszę już wziąć kredyt :) 

Wiadomo że emocje są czesto bardzo silne i czesto "biorą górę" i w przypływie ich niejednokrotnie decydujemy sie na różne kredyty pomagające spełnić nasze "zachcianki". Jednak zapewniam iż więcej radości daje sprzęt zakupiony za zaoszczędzone pieniądze (dla niektorych bez znaczenia jest czy najpierw mamy produkt a raty oddajemy w czasie, czy też składamy docelowe raty "w skarpetkach" a produktem cieszymy sie później). Jest to aspekt głęboko psychologiczny. Zwłaszcza że w tym "sporcie" czesto dochodzi jeszcze element dopieszczenia dźwięku i psychiczny stan już zapożyczenia nie pomaga (Zwłaszcza przy wiekszych kwotach), a wręcz utrudnia Pełną satysfakcję z "posiadania", bo niejednokrotnie to dopieszczenie też potrafi w pewnym stopniu drenować portfel.

Ktoś może teraz pomyśleć... przesada. Czyżby? Obecnie na forum silnie exploatujemy temat wpływu nastroju na doznania dzwiekowe. Zadbajmy więc by jak najmniej pogorszyc owy nastrój niepokojami budżetu rodziny, np. zadłużeniami. Co w obecnych czasach ciągłych podwyżek cen za produkty i nie piszę tu o audio, potrafi "wyrwać z kapci". 

Sorki za OT... ale musiałem :P

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne fotki Wojtku, mnie zaintrygowała fotka Krafta z kablami głośnikowymi, w sumie Kolega nie słyszy wzmacniaczy a ma w ręku jakiś odcinek kabla :3 sorki poniosło mnie chyba

Z chęcią poznał bym Panów których nie kojarzę ze zdjęć a może ktoś każdego oznaczy i się dowiemy o Was nowych zlotowiczach?

Ciekawi mnie też ten sprzęt vintage jaką on role odgrywał w salonie oraz te popularne przez Salon "drzwi" jak właściwie grały i odegrały bas mimo ich sprzecznych praw fizyki hm?

Dziękuje za relacje i trochę Wam zazdroszczę 😆

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Arko55 napisał:

Świetne fotki Wojtku, mnie zaintrygowała fotka Krafta z kablami głośnikowymi, w sumie Kolega nie słyszy wzmacniaczy a ma w ręku jakiś odcinek kabla :3

Nie poddaję się jednak. Pomyślałem, że zacznę od terapii "holding". Może pomoże.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że Wojtek @lpomis, nie tylko robi dobrą robotę w audio, ale także i w foto mając niezły sprzęt do tego.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie miałem pojęcia, że istnieją sprzęty firm jakie były w salonie. Do dzisiaj nawet nie jestem w stanie poprawnie wymówić nazw niektórych z nich :)

Proponuję aby powiązać osoby ze zdjęć z nickami. Siwy uczestnik zlotu w koszuli w kolorową kratkę i jasne spodnie to ja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arko55 napisał:

Ciekawi mnie też ten sprzęt vintage jaką on role odgrywał w salonie oraz te popularne przez Salon "drzwi" jak właściwie grały i odegrały bas mimo ich sprzecznych praw fizyki hm?

Z rozmowy wynikało , że Salon sprowadza oraz serwisuje sprzęt vintage. Raczej wyselekcjonowany ,tak samo jak wszystko co mogliśmy zobaczyć. Część z tego vintage to prywatna kolekcja , część jest przeznaczona na sprzedaż . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubakk napisał:

Elegancką kaburę ktoś tam na pasie przysposobił na zlot-a

No ba. Doczepka do paska była główną atrakcją, wiadomka ;)

8 godzin temu, MMarek napisał:

Proponuję aby powiązać osoby ze zdjęć z nickami.

Świetny pomysł. Tylko kurczę ja się nie podejmę tej misji. Wstyd się przyznać, ale nie spamiętałem wszystkich "nowych" twarzy i boję się, że kogoś pomylę :(

34 minuty temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

mocno żałuję ze nie dałem rady dojechać

Myślę, że będzie jeszcze okazja :)

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja jak zwykle w niedoczasie :) Cieszę się, że przyjechałam, było przemiło, wspaniale, że udało mi się z Wami spotkać i oczywiście poznać nowe osoby. Wy o sprzęcie, a ja powiem tak:

1. Salon nas ugościł pięknie, kawa jest przepyszna i liczę na nią, jeśli się w Bydgoszczy jeszcze raz pojawię.
2. @Kraft - Gniezno JEST niedaleko Poznania 😋
3. Team sznycle, czyli Paula, @lpomis @tomek4446 i @MarcKrawczyk - uważam, że nie były takie złe, sałatka ziemniaczana pycha i będę z uśmiechem wspominać posiadówkę na schodach 🙂 

4. Fotoreportaż super :)

Do następnego! 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...