Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

@Kraft - Gniezno JEST niedaleko Poznania 😋

 

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Jeszcze tylko szyk przestawny (Poznań jest niedaleko Gniezna)

co by ostatecznie wyjaśnić - Wisła też w Bydgoszczy jest...https://pomorska.pl/wielka-woda-w-fordonie-w-bydgoszczy-wisla-niebezpiecznie-przybrala-zdjecia/ar/c1-15475832

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

Team sznycle, czyli Paula, @lpomis @tomek4446 i @MarcKrawczyk - uważam, że nie były takie złe

bo sznycle dobre są, złe nie są...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TomekN napisał:

Zupełnie nie tak sobie wyobrażałem zlot audiofilski

A jak ? Jak inaczej może wyglądać spotkanie grupy ludzi połączonych wspólną pasją ?

9 minut temu, J4Z napisał:

Strach tam do Was jechać.

Ja , jak ja, ale tylu bejsboli co miał kolega @halik w bagażniku, to ja na meczu ligi amerykańskiej bejsbola nie widziałem :) A piłeczek nie dostrzegłem :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, J4Z napisał:

Jak nie klamry to jakieś kabury, gnaty 😳

Strach tam do Was jechać. 😉😀

Hehe. Znam kilku posiadaczy pozwoleń i prawie wszyscy mają lekkiego pierdolca na punkcie broni. Potrafią je zabrać w najmniej potrzebne miejsca, srsly. Choć może nie aż w taki ostentacyjny sposób... 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość i żałość "mnię" targają, że z takiej imprezy musiałem zrezygnować. Ale, cóż.... życie. Była to pewnie szansa usłyszeć coś co rzeczywiście robi różnicę, choć dla mnie absolutnie niedostępne. Generalnie dzięki wszystkim za słowo pisane a Wojtkowi @lpomis (plus osoby towarzyszące) za organizację tego jak i wszystkich poprzednich złotów. Jestem pewien, że do zobaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to właściwe zapytanie, ale czy dałoby radę na zdjęciu grupowym dać podpisy kto jest kto? Tak z ciekawości. Wiadomo, na forum kryjemy się pod nickami, ale skoro są foty i upubliczniony wizerunek to może dałoby radę "przedstawić się". Może spotkamy się gdzieś na wakacjach i człowiek podejdzie i spyta "Fafniak, to ty?" :)

 

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Wito76 napisał:

Nie wiem czy to właściwe zapytanie, ale czy dałoby radę na zdjęciu grupowym dać podpisy kto jest kto? Tak z ciekawości. Wiadomo, na forum kryjemy się pod nickami, ale skoro są foty i upubliczniony wizerunek to może dałoby radę "przedstawić się". Może spotkamy się gdzieś na wakacjach i człowiek podejdzie i spyta "Fafniak, to ty?" :)

 

No widzisz.... my tak w sumie mielismy - prawie jak Fafniak to Ty 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kaczadupa napisał:

Na 100 prób w ślepym teście :) ani razu nie wskazałbym na Krafta, że to właśnie on.  No taka sympatyczna aparycja :)

Potwierdzam. bardzo sympatyczny i miły kolega. Pochwalę się, że dostałem w prezencie, interesującą książkę o ziemi gnieźnieńskiej, napisaną przez niego i z jego ilustracjami.

W ogóle to wszyscy forumowicze, których miałem zaszczyt poznać są wspaniali, oczywiście nie wyłączając mnie :):)

Edytowano przez MMarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MMarek napisał:

Potwierdzam. bardzo sympatyczny i miły kolega. Pochwalę się, że dostałem, interesującą książkę o ziemi gnieźnieńskiej, napisaną przez niego i z jego ilustracjami.

W ogóle to wszyscy forumowicze, których miałem zaszczyt poznać są wspaniali, oczywiście nie wyłączając mnie :):)

I ja dostałem piękną publikację. Odwdzięczyłem się komfortowym transportem autora w genialnym towarzystwie ha ha z i do Gniezna koło Poznania 🤣🤣🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Matt Daemon napisał:

I ja dostałem piękną publikację. Odwdzięczyłem się komfortowym transportem autora w genialnym towarzystwie ha ha z i do Gniezna koło Poznania 🤣🤣🤣

Teraz zajarzyłem, dlaczego dostałem. To rekompensata za to, że mnie "wrobił" w Bowersy, które kupiłem w ciemno po przeczytaniu jego testu. Powinienem otrzymać jeszcze jedną, ponieważ po roku użytkowania, kupiłem następne tej samej firmy :)

Matt Daemon, na którym zdjęciu jesteś, bo za nic sobie nie mogę skojarzyć nicka z Tobą?

Edytowano przez MMarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MMarek napisał:

Teraz zajarzyłem, dlaczego dostałem. To rekompensata za to, że mnie "wrobił" w Bowersy, które kupiłem w ciemno po przeczytaniu jego testu. Powinienem otrzymać jeszcze jedną, ponieważ po roku użytkowania, kupiłem następne tej samej firmy :)

Matt Daemon, na którym zdjęciu jesteś, bo za nic sobie nie mogę skojarzyć nicka z Tobą?

a tyle było gadania ha ha ha - ciemnobrodaty w brylach  to ja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tomek4446 napisał:

 

Ja , jak ja, ale tylu bejsboli co miał kolega @halik w bagażniku, to ja na meczu ligi amerykańskiej bejsbola nie widziałem :) A piłeczek nie dostrzegłem :) 

Oj Tomek, wszystko pomieszałeś, to nie były bejsbole to był chrust zebrany po drodze. Korzystałem jak wy słuchaliście jakiś pierdół, niby na fajeczke i cyk, drzewo do bagażnika. Zima idzie i Mati pozwolił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2022 o 14:43, lpomis napisał:

To jeszcze ciekawostka. W Audio-Connect mogliśmy zobaczyć jak wygląda praca profesjonalnej maszyny do mycia/czyszczenia płyt gramofonowych. Salon ma również w ofercie takie usługi. Poniżej krótki filmik z pracy urządzenia.

 

To ultradźwiękowa maszynka ?

Jak wrażenia po wsadzeniu i umyciu płyty z polskich nagrań ?

(Na myjkach mechanicznych, również tych zaawansowanych, efekty słabe)

 

Dnia 27.06.2022 o 23:15, Wito76 napisał:

Może spotkamy się gdzieś na wakacjach i człowiek podejdzie i spyta "Fafniak, to ty?" :)

Mnie rozpoznasz po przekrwionych oczach i pianie na pysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...