Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Dnia 28.07.2022 o 22:43, lpomis napisał:

Uwaga, uwaga. Mamy oficjalne potwierdzenie terminu spotkania. Wszystko zgodnie z planem. Zlot w siedzibie Pylon Audio odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia w Jarocinie. Start o godzinie 12:00.

obraz.png.8c39c037a7c07bea194235d3f29e4571.png

Oprócz odsłuchów planowana jest jeszcze jedna, bardzo fajna atrakcja - zwiedzanie hali produkcyjnej Pylon Audio.

Mamy również zezwolenie na podłączanie własnej elektroniki - jeśli ktoś miałby ochotę przywieźć coś ze swoich sprzętów - nie ma najmniejszego problemu :)

Lista zapisanych osób przedstawia się obecnie tak: @MMarek, @Amarok, @Kraft, @tomek4446, @elektron6, @MarcKrawczyk, @seba3002, @drSolfernus, @Asia, @_PS_, @lpomis

Bardzo proszę o wiadomość i przypomnienie jeśli kogoś pominąłem.

Dopisz mnie + 1.

Ewentualnie pisz priv.

Pozdrawiam

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, lpomis napisał:

Super. Ale co to kurna za potajemne spotkania? Tylko towarzysko czy było coś słuchane? :)

Było. Za rogiem grała jakaś cygańska kapela 🙂

A mówiąc poważnie, to nie był żaden zlot. Ola i Chili byli na wystawie jakiejś wybitnej malarki, grzechem więc było się nie spotkać 🙂.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lpomis, @tomek4446 to ja jestem tą wichrzycielską siłą, Tamara chodziła mi po głowie od miesięcy, już w Bydgoszczy mówiłam, że planuję się wybrać :) Żadnych nieoficjalnych, pokątnych odsłuchów w piwnicy nie było 😉 Wystawa zacna, ale towarzystwo zacne jeszcze bardziej :)

@MMarek - kreacja granatowa ;) Wybrana specjalnie, bo dzień miał być niespecjalnie pogodny, a okazało się, że ktoś lampę włączył :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arko55 napisał:

Sebek nasza naczelna gaduła wkręcił się mocniej i były opowieści z życia o boberku... jednak warto na takie małe zloty jechać 🤣

Oj Arek Arek, wszystko pokręciłeś. Opowieści były nie z życia a o nurcie Art Deco i obrazach przedstawiających kobiece piękno 🙂.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, seba3002 napisał:

Oj Arek Arek, wszystko pokręciłeś. Opowieści były nie z życia a o nurcie Art Deco i obrazach przedstawiających kobiece piękno 🙂.

Seba, rozwalasz system, powaliłeś mnie tym wpisem na kolana - rządzisz chłopie😃 

Może jeszcze Dawid doda jaka kapela nam swingowała do kotleta i wszystko ładnie zepnie się w całość 😉😃

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2022 o 15:13, seba3002 napisał:

Opowieści były nie z życia a o nurcie Art Deco i obrazach przedstawiających kobiece piękno 🙂.

Art Deco mogę odpuścić , ale reszta ? Kurde jak fajna impreza to kolegi nie zaproszą ! A jak tylko coś będzie brzdąkać i nic nic więcej, to zaraz " Tomek będziesz ? " . Ech , życie .... 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zaktualizowaną listę zlotową. Kilka osób niestety nam ubyło:

@Amarok, @Kraft, @tomek4446, @elektron6, @MarcKrawczyk, @drSolfernus, @Asia, @mkk @Matt Daemon, @Waldek86 (+szwagier), @1Ender, @_PS_, @lpomis

Macie jakieś pomysły na playlistę odsłuchową? Korzystamy z poprzedniej, aktualizujemy, tworzymy nową czy jedziemy tym razem na spontanie? Ja chyba jestem za opcją "kto ma tablet, ten ma władzę" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...