Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

1 godzinę temu, RoRo napisał:

Usunąłem kilkanaście ostatnich wpisów - lepiej chyba usunąć wpisy zamiast usuwać/upominać użytkowników...

A dlaczego została usunieta rozmowa Moja i audiowit-a na ciekawy temat? Teraz czytajacy nie dowiedzą sie co było dalej... 😔 Mogłeś przecież usunąć tylko zaczepki audiowita w kierunku Dedal75 i KrólKiczu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mateolo2 napisał:

Akurat grały w wiekszej salce heritage, ale z accuphasem i powiem Wam, ze było dużo lepiej niż, gdy my je ocenialiśmy. Powiem nawet, ze było super. Ale chyba nadal bardziej podobają mi się 40-tki.

A co Ci się bardziej podobało w S40 w porównaniu z Heritage Special?? Wygląd, podbity bas czy może szczegółowa góra pasma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S40 w mojej opinii grały milej dla ucha, średnica i góra ok, a basik  jak na takie maluchy zacny. Ciekawy byłbym testu @Kraft tych kolumienek.

może wrócę do Nautilusa, żeby posłuchać clasiców, za późno zabraliśmy się za ruchy w kolumnach

największym mankamentem był brak streamingu w 2 salach, nauczka na przyszłość, żeby wozić zestaw testowy cd ze sobą 😉 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, haleem napisał:

największym mankamentem był brak streamingu w 2 salach, nauczka na przyszłość, żeby wozić zestaw testowy cd ze sobą 😉 

A przecież pisałem kilka razy przed rozpoczęciem zlotu , że będą odtwarzacze CD:
- odtwarzacz CD/SACD model DP-570 w dużej sali (razem z integrami Accuphase)
- AYON CD-35 High Fidelity Edition w salach odsłuchowych

... i że warto wziąć własne płyty.

No nic - może następnym razem będzie więcej kręcenia płytami.
 

Pozdrawiam
PS. Przecież Audio Reveal grał ze streamerem AYONa - był problem z siecią? Bo ja w sobotę to raczej mało miałem okazji do spokojnych odsłuchów, dlatego pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Chilli napisał:

bezproblemowe 🙂

 Prawie (tu patrzę na siebie) 😎 Bardzo się cieszę, że mogłam choć część z Was zobaczyć, te 3 godziny zleciały szybko, ale ważne, że się udało. Mam nadzieję, że nikt nie podupadł przeze mnie i nie wylądował w karetce. Przepraszam, że piszę teraz, ale miałam urwanie głowy w tym tygodniu 🧐 

Mam  też nadzieję, że się powtórzę, że kolejne zloty odbędą się bez przebojów z mojej strony. No i że generalnie się odbędą 😉

Miłego weekendu wszystkim życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
8 godzin temu, Asia napisał:

Mam pierwszy utwór na najbliższy zlot. Co Wy na to?

Fajny. Tylko, że na Tidalu wisi to nagranie mocno skompresowane i jest przeciętnej jakości. Do relaksacyjnego słuchania jak najbardziej się nadaje ale na testy sugerowałbym nagrania z DR powyżej 10. Ten kawałek ma tylko DR 7 ;) 

 

DR.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Cześć. Się zastanawiałem gdzie napisać... ale że w sumie F2F poznaliśmy się z niektórymi podczas zlotów to tu tylko zostawię kilka zdań.

@elektron6 takich ludzi się chce poznawać na grupach jak ta. Cholera nieczęsto ktoś zwyczajnie robi drugiemu przysługę... co więcej nie jedną.... Tomek nie dość, że jest wyśmienitym elektronikiem, audio zapaleńcem to wiedzę ma jak stąd do usa ;-) popełnił dla mnie upgrade Vincentego i serwis z lekkim upgrade marantza pm16. I powiem tak - po koleżeńsku odwalił kawał roboty! Uczciwie... z opisami.... w ciągłym kontakcie. 

Tomek dzięki! Będzie czas i miejsce jeszcze aby się odwdzięczyć, posłuchać wspólnie może i w szerszym gronie przy kufelku lub szklaneczce ;-) tymczasem pozdrawiam wszystkich audio wariatów z tego forum i mam nadzieję, że wkrótce uda się znowu spotkać. Niestety na AVS jeszcze nie dałem rady ale kolejnego forumowego wydarzenia nie odpuszczę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...