Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

3 minuty temu, Fafniak napisał:

Plac wolności?

A to na początku :) Ogólnie to jest parę fajnych knajp na Piotrkowskiej. Ja bardzo lubię Anatewkę 

https://www.anatewka.pl/

Świetny klimat dawnego żydowskiego szynku , gdzie jest muzyka na żywo / grają młodzi ludzie ze szkoły muzycznej, głównie skrzypce/, gdzie właściciel przysiada się do gości wyjmując z lnianego przepasanego worka kieliszki i nalewa świetny bimber. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fafniak napisał:

A prokadencja działa jeszcze?

Przyznam się ze wstydem , ze nie wiem. Odszedłem od życia kulturalnego tego miasta z racji obowiązków zawodowych. Czasem tylko jakaś opera , czy wieczór w Filharmonii , na bohemę nie mam już czasu.

13 minut temu, Fafniak napisał:

Przejście po piotrkowskiej i zaliczenie połowy knajp to jest dobry wieczór

Jak byłem młody tak wyglądała moja każda sobota , a knajpy zaliczało się wszystkie na Pietrynie. Teraz samemu mi ciężko w to uwierzyć :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czas na kilka spraw organizacyjnych.

Na początku hit! Salę w Audio Forum mamy gratis! Tym razem nie robimy żadnej zrzutki za wynajem na miejscu jak to miało miejsce za pierwszym razem. Salę rezerwuje i sponsoruje @Redakcja AUDIO. Poszczęściło się nam. Dobrze jest mieć takie znajomości :D

Mimo wszystko wielka prośba do wszystkich uczestników. Weźcie proszę ze sobą troszkę drobniaków - myślę że około 30zł na osobę w zupełności wystarczy. Kilka rzeczy takich jak np. wynajem krzeseł (z ich dostawą i odbiorem bezpośrednio do salonu) za którą odpowiada zewnętrzna firma zorganizowana przez Tomka czy zamówienie jakiegoś obiadu (np. pizzy) trzeba będzie jednak rozliczyć.

Na chwilę obecną na zlot zapisało się 15 osób. Gdyby ktoś z Forumowiczów miał jeszcze ochotę na przyjazd - to ostatni moment na taką deklarację!

Zaczynamy 20 listopada o godzinie 12:00 w salonie Audio Forum w Łodzi.

Przy okazji linkuję do poprzedniego posta Tomka w którym to opisał m.in. jak trafić do salonu, gdzie zaparkować, itp.:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Fafniak napisał:

o fuk..."miasto" przyjedzie... proponuję nie brać ich "kredytów"

 

15 godzin temu, tomek4446 napisał:

Muszę przyznać , że mało Ciekawe sformułowanie , rozumiem , że niezamierzone

Wow, jedno sformulowanie a tyle kontrowersji. 

16 godzin temu, Asia napisał:

Miej na względzie, że oni z Wielkopolski - tam nie ma pustych przebiegów

hehe. 

To zeby bylo smieszniej, mala anegdota, taka na faktach o kolegach z Poznania. 

Pewnego razu w latach 90-tych grupa kibicow (nie kiboli zaznaczam) pojechala na mecz pilki noznej na Śląsk. Po meczu koledzy zgłodnieli wiec wpadli do spożywczaka (ach ta wielkopolska oszczednosc) kupic cos do przekaszenia. Przy kasie proszą o sandwiche z cola. Ekspedientka patrzy na nich specyficznie i mowi: wy to chyba jestescie z Poznania. Oni zdziwieni przytakuja i pytaja skad wie. Ona na to: wy poznaniacy jestesci tacy oszczedni ze kupujecie zawsze tylko sanwiche z cola. 😉

 

P. S. 

Na dzien dzisiejszy w samym Poznaniu jest juz bardzo malo takich "prawdziwych poznaniakow z certyfikatem". 

Moze ci oszczedni to te tzw. słoiki? 

Edytowano przez Mikelas76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...