Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

19 godzin temu, Kraft napisał:

Z przykrością informuję, że grupą gnieźnieńska nie stawi się jutro na umówionym spotkaniu. Niestety, choroba kolegi Radka pokrzyżowała nasze plany. Nie będzie zatem także tomkowych ProAc-ów i ładniutkich M1 od YB Audio, które mieliśmy ze sobą przywieźć do odsłuchu. Może następnym razem. Bawcie się dobrze. Będziemy śledzić doniesienia.

Chętnie następnym razem i ja dołączę. Może rqzem z Gnieznem skoro ja z POZ 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Muszyński napisał:

Poproszę wspólną fotkę uczestników zlotu.

W czasach RODO to wyższa szkoła jazdy.

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Czy Gato zaprezentowały nową jakość? Coś extra w dźwięku, czego dotąd nie doświadczyliście? 

Rzucam temat do przemyśleń, dla usestymatyzowania wspomnień. 

Gato się lubią z Heglem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można było zrobić relacje Live. To dziś nie jest skomplikowane, no nic, na pewno dobrze się bawią a to najważniejsze, tylko nie wiem czemu mnie tam nie ma? 

Ale .... aby nie czuć się poszkodowanym, tez miałem dziś spotkanie ze sprzętem do odsłuchania.

Zaległy odsłuch Accu E650 + DP570 został nadrobiony.

https://i.postimg.cc/7hyfVP0R/IMG_20211120_120941.jpg

https://i.postimg.cc/Hn4jPGtk/IMG-20211120-120342.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie powiedzieć. Było tyle kombinacji i w sumie nieporównywalne warunki. Dla mnie generalnie wrażenie zrobiły podstawkowe jak nisko sa w stanie zejść. Inna sprawą był fakt, że pomieszczenie bardzo podbijało niskie częstotliwości. A w sumie chyba wyszło, że sprzęt był tylko pretekstem do spotkania z fantastycznymi ludźmi. Szczególne podziękowania dla Oli, Wojtka, Seby i oczywiście Tomka za przyniesienie  i zmontowanie 100kg instalacji (szacun) oraz pozostałym uczestnikom oczywiście też.

7 minut temu, muzofan napisał:

A zrobił się jeszcze jakiś after ze spotkania? Mogę dojechać ;) 

To teraz piszesz, jak ja juz w połowie drogi? 🤪

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slaw0001 napisał:

Ciężko będzie powiedzieć. Było tyle kombinacji i sumie nieporównywalne warunki. Dla mnie generalnie wrażenie robiły podstawkowe jak nisko sa w stanie zejść. Inna sprawą był fakt, pomieszczenie bardzo podbijało niskie częstotliwości. A sumie chyba wyszło, że sprzęt był tylko pretekstem do spotkania z fantastycznymi ludźmi. Szczególne podziękowania dla Oli, Wojtka, Seby i oczywiście Tomka za przyniesienie  i zmontowanie 100kg instalacji (szacun) oraz pozostałym uczestnikom.

To teraz piszesz, jak ja juz w połowie drogi? 🤪

Tak wyszło, niestety że nie byłem w stanie podjechać. Teraz już mogę stąd pytanie 😁.

Fajnie że udało się trochę muzyki posłuchać. Zagrało coś fantastycznie, pomimo akustyki?

Choć u siebie nie mam wybitnych warunków akustycznych a jakoś gra 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...