Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO

lpomis

Recommended Posts

O mamma mia!!!!!! 😄 I też dobrałam buty do kolumn 😎  A tak na marginesie, @Chili nam zaginął i się nie odzywa 😄 

PS. Fotograf pracował w warunkach zagrożenia zdrowia, nie wypłaciłabym się, gdybym podeptała Wam te wszystkie urządzenia 😅 Co roku na AVS się boję, że się potknę o jakiś kabel i będzie piękna katastrofa 😎

@tomek4446 jestem za 😁 @mkk super kadr, na ostatnim grupowym widać, jak się czaisz z telefonem 🙃

@tomek4446 mnie tylko martwi Twoja tak zatroskana mina na prawie każdym zdjęciu. Mam wrażenie, jakbyś cały czas się zastanawiał czy dobrałeś odpowiedni ....... kabel, oczywiście 😜.

Proponuję też przybliżyć nieobecnym co uwieczniają poszczególne kadry.

image.png.9a8ed13f9a880720dda3595c9d3fd482.png

Tu np. Seba zarzucił tekst: "Kto ma brodę ten z....la do Żabki". 

Edytowano przez slaw0001

41 minut temu, slaw0001 napisał:

mnie tylko martwi Twoja tak zatroskana mina na prawie każdym zdjęciu.

Mnie nie martwi , bo to nie ja :) Na zdjęciu jest kolega Marcin czyli mkk :)

Ludzie pokusiłem się o podliczenie postów opisujących brzmienie systemów na zlocie ,naliczyłem raptem 13 , a o moim pasku jest 19 !. Przeta to nie jest normalne ? :) 

Edytowano przez tomek4446

24 minuty temu, tomek4446 napisał:

Mnie nie martwi , bo to nie ja :) Na zdjęciu jest kolega Marcin czyli mkk :)

No akurat nie odosiłem sie do tego zdjęcia. 😉

26 minut temu, tomek4446 napisał:

Ludzie pokusiłem się o podliczenie postów opisujących brzmienie systemów na zlocie ,naliczyłem raptem 13 , a o moim pasku jest 19 !. Przeta to nie jest normalne ? :) 

No cóż takie są uroki bycia celebrytą 😜, ale masz rację trzeba juz wrócić do pracy u podstaw.

4 godziny temu, slaw0001 napisał:

Mam wrażenie, jakbyś cały czas się zastanawiał czy dobrałeś odpowiedni ....... kabel, oczywiście

A , do tego zdjęcia ! A , nie , tu nie o kabel chodziło , po prostu cały czas się zastanawiałem po cholerę kupiłem tak drogie lampy, jak te 211 Shuguang / te były na zlocie/ grają tak dobrze :)