Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

4 godziny temu, lpomis napisał:

I jak ja mam to teraz Heldze powiedzieć, że jej wysiłek związany z wyborem poszedł na marne :(

Proponuję wykorzystać Helgę (wraz ze wsparciem towarzyszek) do nalotu dywanowego i zbombardowanie jajkami "Szwejka" za taką zniewagę.

A w razie czego: pizza plus piwo to zawsze jest dobre połączenie (często się z tego robi "piwo plus pizza"), a tego typu lokali na szczęście jest trochę w okolicy. Tylko proszę nie zabierać pizzy na odsłuch (piwa lepiej też nie - a przynajmniej wtedy nie otwierać!)

Pozdrawiam
PS. -Hmmm, to trochę dziwnie zabrzmiało: niemieckie imię a obok "towarzysze". Mam historyczne skojarzenia z drugą połową września 39 roku ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

22 stycznia 2022, salon AudioMagic przy ul. Złotej 70 w Warszawie

START - 12:00. KONIEC - okolice 19:00.

Spotkanie po zlocie - Hard Rock Cafe, START - 20:00.

Standardowo już, bardzo proszę wszystkich obecnych o zabranie ze sobą kilku złociszy na zrzutkę "na czekoladę" dla chłopaków z salonu jak i za udogodnienia w postaci wynajmu krzesełek, zamówienie pizzy, itp. Myślę, że 50-70zł powinno wystarczyć.

Wołam wszystkich zapisanych:
@Redakcja AUDIO @RoRo @Asia @tomek4446 @Markcox @stach_s @Dedal75 @mkk @Fafniak @Arko55 @Dawid7 @MarcKrawczyk @soberowy @Seb @nowy78 @Chili @seba3002

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...