Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

25 minut temu, Kraft napisał:

Jak napisałeś "aktywnych", to sobie wyobraziłem, że mają za podstawę małe gąsienicowe podwozie, na którym przemieszczają się po pokoju, same szukając optymalnego ustawienia akustycznego. 

O przepraszam, to było moje marzenie wyrażone parę miesięcy temu. 

33 minuty temu, seba3002 napisał:

Był też ich twórca, który opowiadał o nich i odpowiadał na nasze pytania.

Brawo, i prelekcja była 👍.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomek4446 napisał:

Chłopaki , kurde jak wam zazdroszczę. Czekam na zdjęcia i relacje. Jednak dobrze , że u mnie rozsądek zwyciężył, choć już byłem spakowany. Wczoraj zrobiłem test , dzisiaj zadzwonili z wynikiem , niestety dodatni. Nie darowałbym sobie gdyby komuś ..... 

Ja już praktycznie po... Jeszcze dwa dni antybiotyk i tydzień sterydów wziewnych. Sterydy bardzo ułatwiają oddychanie i podobno chronią też płuca przed uszkodzeniem większym. Za pierwszym razem za późno dostałem antybiotyk, nie dostałem sterydów i mało brakło 🙄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, nie lekcewazac niczego co dotyczy pandemii (szczepionym jestem z wszystkimi boosterami) to wydaje mi sie, ze najpewniej kazdy z nas mial juz to swinstwo chic raz, nawet nie bedac swiadomym... 

1 godzinę temu, mkk napisał:

Accordo Essence dokładniej mówiąc. Ale czy zawstydzily.... Jakoś mi osobiście coś na górze przeszkadzało. W środku 4 średnio niskototonowe , gwizdek , wszystko aluminium, DSP , 3 moduły Hypexa , DAC na akm. 

 

Jak zaznaczylem - moim skromnym zdaniem. 

Pewnie, gdyby elektronika zostala wlasciwie zestawiona, bylby sztos. 

Swoja droga, szkoda... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po zlocie odpoczywając w domowym zaciszu, mi się zlot podobał bo i był czas żeby posłuchać muzyki jak i pogadać z Kolegami, generalnie dużo zestawów nie grało najlepiej bo takie przypadkowe dobieranie kolumn do wzmacniaczy oraz źródła owocowało rożnymi smaczkami typu ostrości na górze czy barwa nieciekawa itd..

Z najciekawszych kolumn które bym mógł wymienić to Franco Serblin Accordo, Dali Minuet i małe Xaviany.

Za dużo nie ma sensu pisać, bo wszystko było przypadkowo dobierane i odsłuch był jako ciekawostka, Prometheus Acoustics czyli monitory aktywne (wcześniej Kolega zapodał link do stronki na FB) nawet nieźle grały bo obszernym dużym nisko schodzącym, basem to gdzieś góra pasma nieco odstawała i ciężko mi stwierdzić czy by mi podeszły w moich warunkach, ale na pewno ciekawe było by ich posłuchać u siebie.

Jeszcze raz dziękuje uczestnikom zlotu bo integracja to podstawa :3

Edytowano przez Arko55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arko55 napisał:

Jeszcze raz dziękuje uczestnikom zlotu bo integracja to podstawa

 

27 minut temu, stach_s napisał:

Jeszcze raz dziekuje Wam wszystkim za mozliwosc osobistego spotkania

 

9 minut temu, soberowy napisał:

Także tym, z którymi miałem przyjemność dłużej porozmawiać, tak za pamięci

Bardzo miło się czyta takie rzeczy. Głównie po to są Zloty. Jak już się poznamy , to dopiero kolejnym etapem będzie umawianie się na " poważne odsłuchy". Przypominam o wątku " Wakacje 2022 " , nie jest on po to by zachwalać miejsca gdzie mieszkamy , ale po to by planując wakacje , niby "przypadkiem" znaleźć się blisko miejsca zamieszkania forumowicza i móc na spokojnie pogadać. Do następnego .... planuje Łódź , Top HI FI w marcu lub kwietniu.

A ,rozejrzyjcie się czy w Poznaniu lub okolicach czegoś nie ma ?

I proszę o stałe naciski na Olę @Redakcja AUDIO , by na stronie Audio ukazały się zdjęcia i relacja ze Zlotu. Otwiera nam to drogę do Salonów Audio :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2022 o 15:14, Kubakk napisał:

I jakie sprzęty osłuchujecie dziś ?

Ja przede wszystkim jestem zachwycony tym, że udało mi się posłuchać...i osobiście poznać wielu ciekawych ludzi :) Ale sprzęty też podobno jakieś były 🙃

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za za**biste spotkanie ;) 

Edytowano przez Markcox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...