Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

7 minut temu, tomek4446 napisał:

Lubię Lublin , macie przepiękną starówkę. To jutro o której ? :) 

Zapraszam 🙂. Jutro mam akurat urlop🙂

 

8 minut temu, tomek4446 napisał:

Dlaczego ?

Kiedyś zdaję się Bogusław coś o tym pisał. Generalnie chodziło chyba o to, że właściciele boją się wpuścić do siebie stado rozwrzeszczanej młodzieży 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
35 minut temu, tomek4446 napisał:

Audioplaza

Nie. Wspominałem Ci też chyba dlaczego. W skrócie - właściciele salonu są bardzo "wymagający" :)

Kraft zapodał podczas rozmowy w knajpie ciekawe miejsce w Poznaniu. Jutro tam dzwonię się zorientować. Jeśli chodzi o Nautilus w Wejherowie (okolice Bogusława) to byłem tam ostatnio. Wg mnie zlot jest tam nierealny z wielu powodów - za mało miejsca, salki są zbyt małe. Dookoła pełno naprawdę kosmicznie drogich sprzętów o które można przypadkowo zahaczyć gdy będziemy sporą grupą. Wąski korytarzyk, swobodne przechadzanie się byłoby kłopotliwe.

Jeśli chodzi o Top Hifi w Sopocie - Panowie nie są zainteresowani taką imprezą. Pytałem.

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, seba3002 napisał:

Jutro mam akurat urlop

I już mi podniosłeś ciśnienie , a ja do roboty .... :) 

6 minut temu, seba3002 napisał:

Generalnie chodziło chyba o to, że właściciele boją się wpuścić do siebie stado rozwrzeszczanej młodzieży

Znaczy się dziewczyny / @Redakcja AUDIO , @Asia , Paulina , Karolina/ nie wejdą , a my ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

@Rafał S - byłoby świetnie. Fajna opcja :)

Skoro już wymieniamy dokładnie opcje to napiszę o dwóch. Poznań i salon Audio Strefa. Bydgoszcz i salon Audio Connect. Panów z drugiego dobrze znam. Miejsce jest niesamowite, sprzęty w zasadzie same hi-endowe. Bardzo duża sala odsłuchowa połączona z "muzeum audio na ścianach". Jutro podzwonię i zdam relację :)

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, DiBatonio napisał:

W Poznaniu Audio Format ?

Sorki. Oczywiście chodziło o Audio Strefę. Już poprawiłem. Dzięki za czujność.

@Arko55 - ciepły, miękki, mocny bas (akustyka robiła swoje), średnica bez grama natarczywości, gęsta, niektórzy nazwaliby ją plastyczną i muzykalną, góra łagodna. Lekko ubita mikrodynamika.

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lpomis napisał:

ciepły, miękki, mocny bas (akustyka robiła swoje), średnica bez grama natarczywości, gęsta, niektórzy nazwaliby ją plastyczną i muzykalną, góra łagodna. Lekko ubita mikrodynamika.

No , teraz gadasz jak człowiek :) Prawda Seba / @seba3002/ , że słyszałeś to samo ? :) 

Poprawcie mnie jak się mylę , ale mnie to brzmi jak zaproszenie na Zlot :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...