Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

28 minut temu, lpomis napisał:

No to uwaga. Nie zwalniamy tempa! Rezerwujcie terminy na drugą połowę czerwca (będzie to któraś sobota). Audio-Connect w Bydgoszczy zaprasza w swoje progi! Zapewniam, że w takim Salonie jeszcze w życiu nie byliście! Więcej szczegółów wkrótce!

Tymczasem zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową tego wyjątkowego miejsca: https://audio-connect.pl/

Warto też zajrzeć na relację z wizyty w Salonie przeprowadzoną przez portal StereoLife: https://www.stereolife.pl/archiwum/artykuly/reportaze/3908-z-wizyta-w-salonie-audio-connect

logo-w@2x.png

audioconnect.jpg
 

I oby to był 25 czerwca,  jeśli tylko coś niespodziewanego nie stanie na drodze, chętnie tam się zjawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - jedną z ciekawszych atrakcji będzie odsłuch kolumn Diptyque - w Audio-Connect dostępne są już modele DP107 i DP160. Salon ogólnie ma w zwyczaju współpracę z niewielkimi, aczkolwiek bardzo cenionymi manufakturami. Sporo tu marek, których nie zobaczycie i nie usłyszycie nigdzie indziej. Miłośnicy analogu i starszych sprzętów również nie będą zawiedzeni - można będzie zobaczyć naprawdę kawał historii audio.

Aha, i najważniejsze - kawę mają najlepszą na świecie! :P

278999908_5318573828207524_2669459783103809669_n.jpg

279004893_5318574034874170_8821944585525729248_n.jpg

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tomek4446 napisał:

Może być , jak wejdzie 20 osób to już jakaś adaptacja się tworzy. No i mam DL ......

Sami twierdzą, że takie warunki pozwalają na słuchanie podobne jak w domach tzn. bez adaptacji akustycznej.

Sama sala to około 50m² także w sumie dość duże pomieszczenie i organizowali w nim prezentacje sprzętów.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tomek4446 napisał:

Poprawcie mnie jak się mylę , ale mnie to brzmi jak zaproszenie na Zlot :)

 

 

Jeżeli jesteście zainteresowani, to jak najbardziej jesteśmy otwarci na organizację u nas takiego zlotu🙂 Z parkingiem nie ma problemu, dworzec PKP niedaleko, autobusem z 5 minut. Reszta to kwestia uzgodnienia na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie oraz Panowie,

Nie będę Was wszystkich tagował :)

Zarzuciłem temat w salonie i jesteśmy na TAK. Możemy być gotowi pod koniec Czerwca, początek lipca.

Przygotujemy miejsce, przekąski, poczęstunek, whiskey :) no i nasze doborowe towarzystwo. 

Jeśli określicie dokładny termin bo to zależy od Was to my postaramy się załatwić coś nowego? wyjątkowego? do pokazania. No mamy kilka pomysłów w tej sprawie. Może jakiś konkurs z nagrodą? :)

Jestem do Waszej dyspozycji w tej kwestii i możemy działać.

Rozumiem że nie dla wszystkich Oświęcim jest blisko ale uwierzcie jest co robić i co zwiedzać.

Muzeum Auschwitz przy okazji dla kogoś z daleka, zachęcam.

Jestem do Waszej dyspozycji.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2022 o 14:04, lpomis napisał:

Aha, i najważniejsze - kawę mają najlepszą na świecie! :P

No proszę, Wojtek przerzucił się na kawę, wreszcie docenił co dobre, a u mnie pił tylko zieloną herbatę :)

Jeśli faktycznie mają taką dobrą to jadę do Bydgoszczu :)

Edytowano przez MMarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do Top HI FI , podziękowałem za gościnę i mamy również podziękowania od Pana Łukasza za chęć odwiedzenia skromnych progów Salonu. Jak sądzę odwiedzimy jeszcze to miejsce , wszak klup 'Pewex" czeka :) 

Musimy stworzyć jakiś harmonogram terminów Zlotów. Na razie skupmy się na Bydgoszczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MMarek napisał:

Jeśli faktycznie mają taką dobrą to jadę do Bydgoszczu :)

Chyba nie mamy wyjścia.

Świetnie przygotowane pomieszczenie, zabawki z najwyższej możliwej półki. Absolutnie topowa audiofilska orgietka się szykuje. Ja tam chyba nawet na noc zostanę, żeby posłuchać swoich ulubionych albumów :) Będzie zjawiskowo piękne granie, to pewne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. 

Bydgoszcz? to już bardziej lokalizacja w moim zasięgu, 3h w jedną stronę (o ile będę miał dobry dzień) dam rade.

Oswiecim? z bólem musze odmówić chociaż propozycja Piotrka, że przygotuje coś specjalnego ze sprzętu na te okoliczność jest kusząca (może flagowe Heco na okablowaniu dobrego Purista ?), no ale ta odległość ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, S4Home napisał:

Zarzuciłem temat w salonie i jesteśmy na TAK. Możemy być gotowi pod koniec Czerwca, początek lipca.

Super. Dzięki za odpowiedź. Drugą połowę czerwca mamy już zaklepaną na zlot w Audio-Connect w Bydgoszczy. Ale lipiec brzmi świetnie wg mnie :) Jestem jak najbardziej za! Jeśli chodzi o Muzeum - zdecydowanie polecam odwiedzić. Byłem jakiś czas temu. Ciary na całym ciele, skłania do refleksji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tomek4446 napisał:

Czy mógłbym prosić o powtórzenie ostatniego słowa tego zdania ? :)

Tak. To ma być spotkanie na luzie tak? :)

Chyba że preferujesz whisky, to ja się tam dostosuje :)

15 godzin temu, seba3002 napisał:

Tylko, że ten koniec czerwca to tak średnio mi odpowiada. No i weź pod uwagę Michał, że pod koniec czerwca jest już umówiony salon w Bydgoszczy. 

Koniec czerwca, początek lipca. Ale termin jest luźny.

Tak po wczorajszej rozmowie chcieliśmy mieć trochę czasu żeby coś dla Was przygotować. O to chodzi.

Ale termin jest uzależniony od WAS.

15 godzin temu, tomek4446 napisał:

Musimy stworzyć jakiś harmonogram terminów Zlotów. Na razie skupmy się na Bydgoszczy.

Gdybym nie śledził wątku. To weź mi później Tomek pingnij że teraz czas na nas :)

12 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Oswiecim? z bólem musze odmówić chociaż propozycja Piotrka, że przygotuje coś specjalnego ze sprzętu na te okoliczność jest kusząca (może flagowe Heco na okablowaniu dobrego Purista ?), no ale ta odległość ....

O widzisz! Telefon do Elco już kiedyś podobny wykonywałem.

Jako jedyni mieliśmy długo w salonie Magnaty Quantum Signature :)

No wielkie to były kloce :)

 

7 godzin temu, lpomis napisał:

Super. Dzięki za odpowiedź. Drugą połowę czerwca mamy już zaklepaną na zlot w Audio-Connect w Bydgoszczy. Ale lipiec brzmi świetnie wg mnie :) Jestem jak najbardziej za! Jeśli chodzi o Muzeum - zdecydowanie polecam odwiedzić. Byłem jakiś czas temu. Ciary na całym ciele, skłania do refleksji.

Zatem jestem do Waszej dyspozycji w odpowiednim czasie

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2022 o 14:38, kaczadupa napisał:

Smutne to trochę ale każde! brzmienie z czasem powszednieje więc czas pokaże czy się nie złamiesz.

Zawłaszcza, że znasz umiar cenowy.

Może na zachętę pochwalę Ci się, że czekam na Triangle Kometki EZ (chyba ich nie znasz) , cena pasuje a czy będą faktycznie żywe i ciekawe? W przyszłym tygodniu się okaże. 

Ps. Mam zamiar zrobić krótkie Tour de France, jest Davis, Triangle, JMR. Zobaczymy. 

Mam te komety… oh jak ja je kocham :) 

Ale niestety trzeba iść dalej wiec obecni są do sprzedania… 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mateolo2 napisał:

Mam te komety… oh jak ja je kocham :) 

Ale niestety trzeba iść dalej wiec obecni są do sprzedania… 

Chyba skrobnę coś o nich we właściwej zakładce na forum bo grają już u mnie i oto mamy kolejne po małych Usher s520 i troszkę większych JMR Lucia tym razem już spore monitory ze świetnym stosunkiem cena/jakość brzmienia. Przy obecnych cenach klamotów audio, które mam wrażenie rosną co 3 miesiące o średnio 30% jest jeszcze parę perełek na które (nowe) większość z nas może sobie pozwolić. 

A przy okazji fajnie będzie skonfrontować nasze postrzeganie brzmienia przedmiotowych "kometek" :). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...