Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO

lpomis

Recommended Posts

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

@nowy78 Audio Forum ma chyba jakiś parking... 🧐

w tej okolicy to naprawdę ciężko zaparkować, ale można zostawić auta na parkingu na przeciwko cmentarza powązkowskiego, za budami z kwiatami i tylko przejść później przez wiadukt na druga stronę torów, nie polecam parkowania na artystycznym żoliborzu (tam gdzie jest salon), bo to naprawdę wielka sztuka coś znaleźć,  dla jednego klienta to salon pewnie ma miejsce w parkingu podziemnym, ale nie dla 10. alternatywa to parking pod arkadią, gdzie i tak się macie zamiar spotkać potem i 10 minut spacerkiem. a w ogóle to wielka szkoda, że tak pod nosem mi tu zlot zrobiliście a ja będę w górach!

w okolicy macie urokliwe miejsce w starej fabryce koronek, ale pewnie drożej niż w biernhalle i rezerwacje trzeba by zrobić https://mielzynski.pl/winiarnia/

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

w tej okolicy to naprawdę ciężko zaparkować, ale można zostawić auta na parkingu na przeciwko cmentarza powązkowskiego, za budami z kwiatami i tylko przejść później przez wiadukt na druga stronę torów...

Bo to ogólnie klimatyczne miejsce - między Starymi Powązkami a Wojskowymi...
Jest dużo płyt - to jak ktoś lubi czarny humor 😜

Pozdrawiam

13 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

Czyli w odsłonie jesiennej mamy na razie 10 osób

dość skromnie, mogło by się wydawać że zainteresowanych powinno być więcej, no ale cóż może jesień wpływa na to.

Też mnie ciekawi ilu chętnych było by na taki zlot w U.K.

Pozdrawiam i życzę miłej atmosfery.