Skocz do zawartości

Audio Pro a36 vs Teufel Ultima 40 Active


Ccezar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

22 godziny temu, Tomasz S. napisał:

Coś jest nie tak z wzmacniaczem. Jak nie ma w instrukcji informacji to ja bym dzwonił do serwisu. Jak dźwiękowo Ci się podoba ?

No ja uważam tak samo.

No chyba  że mechanicznie uszkodziłeś kabel cyfrowy?

Ale to bardzo mało prawdopodobne. Po prostu coś jest nie tak ze wzmacniaczem.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tomasz S. napisał:

Czytam też inne zagraniczne fora i z ten wzmacniacz też się komuś grzał ale ,że bardzo go lubi to sam sobie zrobił chłodzenie :D

img_20211122_164705-jpg.167371

img_20211122_164712-jpg.167372

To mnie przestraszyłeś. Zawsze mam jeszcze rękojmie. Może jednak warto zwrócić choć pasowała mi perspektywa głośników bezprzewodowych tylnych.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ccezar to raczej  jako ciekawostka dodałem. On akurat napisał,że chce mieć ten wzmacniacz na lata i nie planuje go sprzedać dlatego sobie go tak przerobił,żeby był "dłużej żył" dodając mu więcej obrotu powietrza. Nie wiem czy u Ciebie się grzeje i jakie temperatury są normalne. A jak tam Twój ? problem dalej występuje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomasz S. napisał:

@Ccezar to raczej  jako ciekawostka dodałem. On akurat napisał,że chce mieć ten wzmacniacz na lata i nie planuje go sprzedać dlatego sobie go tak przerobił,żeby był "dłużej żył" dodając mu więcej obrotu powietrza. Nie wiem czy u Ciebie się grzeje i jakie temperatury są normalne. A jak tam Twój ? problem dalej występuje ?

Ja wyczytałem ze w pozycji pionowej mniej się chłodzi j tak zamierzam go do ściany przymocować. 
Prawdę mówiąc wczoraj go nie włączałem. Mam w planach napisać maila do serwisu, zobaczę co powiedzą. 
Czy takie objawy mogą być spowodowane przegrzewaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ccezar napisał:

Serwis odpisał ze temat jest znany i najprawdopodobniej wymaga wymiany płyty głównej. Wysłałem i trzymam kciuki aby na święta mi odesłali. 

No właśnie czyli usterka na etapie projektowania produktu. To się w Harmanie zdarzało już wcześniej. Samsung miał to zmienić.

10 godzin temu, robotnik napisał:

jak brzmi w stosunku do ultima 40 active ?   bo sluchalem ultim i akurat dobre wrazenie zrobily - nawet nie ma co do a36 porownywac ktore wypadly blado , jak glosniczki do komputera .

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej grają Heco. Ale jeśli jesteś po odsłuchu Teufela to co za problem sprawdzić Heco teraz?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

No właśnie czyli usterka na etapie projektowania produktu. To się w Harmanie zdarzało już wcześniej. Samsung miał to zmienić.

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej grają Heco. Ale jeśli jesteś po odsłuchu Teufela to co za problem sprawdzić Heco teraz?

Piotr

Jezeli bede decydowal sie na wzmacniacz w jakimkolwiek pomieszczeniu to pewnie poslucham heco i raczej model 1000 . Obecnie magnaty 220 monitor ale w drodze juz klipschy sixes . 

Te magnaty smiesznie wygladaja jak obok klipsch sw115 i sb 2000 pro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...