Skocz do zawartości

Jakie kable głośnikowe do Yamaha R-N602 + Wharfedale 11.2


Piotrexed

Recommended Posts

6 minut temu, Piotrexed napisał:

Dzień dobry. Jak w temacie. Poproszę o doradzenie jakie kable wybrać do tego zestawu. 

No i się zacznie ! :)

A poważnie to wrzuć sobie w opcji " szukaj" na Allegro kable głośnikowe , wpisz w filtrach Swój budżet i zobacz co wyskoczy.

Następnie sprawdź czy to co wyskoczyło jest z miedzi , ma pożądaną długość i masz gotowca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek4446 napisał:

No i się zacznie ! :)

A poważnie to wrzuć sobie w opcji " szukaj" na Allegro kable głośnikowe , wpisz w filtrach Swój budżet i zobacz co wyskoczy.

Następnie sprawdź czy to co wyskoczyło jest z miedzi , ma pożądaną długość i masz gotowca.

Tylko ja właśnie nie wiem jaki budżet przeznaczyć na kable. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kable z miedzi beztlenowej o średnicy 2,5 mm (4mm to przesada!) takich firm jak Adam Hall, QED, Klotz, itp. Dużo osób chwali polskie Melodika. Pamiętaj o odpowiednich końcówkach. Przykładowo banany szczególnie polecane są od Nakamichi (z tych tanich). Z kablami do sprzętu budżetowego nie ma co przesadzać! Więc powinieneś się zamknąć w 200-300 zł za nowy komplet.

Edytowano przez Tweeter2016
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, tomek4446 napisał:

Czy te Bedea będą dużo lepsze od Linn? Tamtych rozczapierzonych raczej nie wezmę.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tweeter2016 napisał:

Pamiętaj o odpowiednich końcówkach. Przykładowo banany szczególnie polecane są od Nakamichi (z tych tanich). Z kablami do sprzętu budżetowego nie ma co przesadzać! Więc powinieneś się zamknąć w 200-300 zł za nowy komplet.

Końcówki tylko ułatwiają podłączanie, ale czasami mogą też psuć dźwięk. Także gołe druty w zupełności wystarczą i nie ma co sobie tym głowy zawracać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forume polecono mi kable po 15 zł i teraz nie wiem czy nie przepłacę jak wezmę za 240 zł.
https://allegro.pl/oferta/van-damme-blue-series-kabel-kol-studyjny-2x2-5mm-9843653624

Co myślicie o Procab Nakamichi za 119zł?  https://allegrolokalnie.pl/oferta/przewody-glosnikowe-2x3m-procab-nakamichi-1-5mm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrexed napisał:

Czy te Bedea będą dużo lepsze od Linn?

Fakt , wszyscy mi zawsze powtarzali , że Linn gra tylko z Linnem , w przypadku kabli może być podobnie :) 

Wg. mnie jakiekolwiek miedziane kupisz będzie ok. Proponuję zacząć od zakupu tych tańszych. Droższe będziesz mógł zawsze wypożyczyć w Salonie i potem porównać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kraft napisał:

A ja mam dwa kable Melodiki (4 mm2 i 2,5 mm2) i grają. Podoba mi się, że są dość elastyczne i miękkie, mimo dodatkowej grubej żyły w środku.

Sam chciałeś ! :) 

Napisałem przecie , że irracjonalne. Sam mam długi kabelek Melodiki do suba , kabelek RCA - BNC , ale nie lubię i tyle. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...