Skocz do zawartości

Jakie kable głośnikowe do Yamaha R-N602 + Wharfedale 11.2


Piotrexed

Recommended Posts

Widzię tu jakieś kablowe "Coming out-owe" party się zrobiło.

OK. No to teraz ja.

Cześć, tu Sławomir nie słyszę kabli od 2 lat, ale...bardzo bym chciał 😔.

Osobiście proponuję kupić jakieś w miarę markowe kable, które nie kosztują tyle co nowy wzmak czy jedna koluman, ale jednak maja "poważanie" wśród wtajemniczonych i dobrze się o nim mówi. Klotz wydaje się ok, (sam  teraz kupiłme xlr MC500), ale może jednak troche bardziej prestiżowo. Np. Chord Clearway?  Wszyscy chwalą, nikt nie gani, taki bezpieczny kabelek. Co to da?  To jest takie rozwiąznie à la stanie okrakiem nad barykadą. W zależności od nastroju będziesz sobie tłumaczył, że albo kupiłeś bardzo dobry kabel, albo przeciwnie, ale że przecież jakiś kabel trzeba mieć a nie wydałem karety pięniedz czyli nie nic sobie wyrzucać nie muszę. 😜  

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Asia napisał:

Na jutro napiszesz 100 razy "sobie wyrzucać".

Czy wszystkie Joanny to nauczycielki? 🧐

21 minut temu, Asia napisał:

Na jutro napiszesz 100 razy "sobie wyrzucać".

Chciałem sprawdzić, czy to ktoś czyta.

Ze zrozumieniem 😁

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Piotrexed napisał:

Póki co najbardziej do mnie przemawia ten  Procab LS15 z Nakamischi

popraw mnie jeśli się mylę , ale do zakupu najbardziej Cię skłania marka / słowo/ Nakamichi " , tak czy nie ?

czyli 

https://allegro.pl/oferta/wtyki-glosnikowe-bananowe-nakamichi-gold-hq-4-szt-10455522425

i

https://music-shop.pl/product-pol-12642-Procab-LS15-Kabel-kolumnowy-2-x-1-5-mm.html

Nie chcę zdyskredytować tego kabla , " grać " będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecono mi też taki po 9,82zł za metr
https://www.speckable.pl/pl/product/29779,przewod-glosnikowy-plaski-tplyp-2x2-5-cu-ofc-miedz-beztlenowa-technokabel

Czyli nie ma sensu wydawać 300zł na kabel. Wydam 60 i będę zadowolony i nic to nie zmieni? 

Edytowano przez Piotrexed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Amarok napisał:

Brakuje Dzika, ale on już w lesie 😀.

Brakuje, dla mnie szkoda. A tu Wasze towarzystwo wzajemnej adoracji zasmiecilo pol tematu „kolezenskimi” smieszkami, dziwna radoscia, jakby wydawalo Wam sie, ze juz nikt przeciwnego zdania nie napisze, nie mozecie kontynuowac rozmow tam, gdzie zaczeliscie? Jest kilka tematow, ktore rosna strona po stronie, gdzie pisze doslownie kilka osob.. Zeby nie byc poza tematem, to jestem zdania ze @Piotrexed wystarcza Ci kable np. Klotza 2,5mm spokojnie, solidne wykonanie za rozsadna cene. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, no_i_fajnie napisał:

Brakuje, dla mnie szkoda. A tu Wasze towarzystwo wzajemnej adoracji zasmiecilo pol tematu „kolezenskimi” smieszkami, dziwna radoscia, jakby wydawalo Wam sie, ze juz nikt przeciwnego zdania nie napisze, nie mozecie kontynuowac rozmow tam, gdzie zaczeliscie? Jest kilka tematow, ktore rosna strona po stronie, gdzie pisze doslownie kilka osob.. Zeby nie byc poza tematem, to jestem zdania ze @Piotrexed wystarcza Ci kable np. Klotza 2,5mm spokojnie, solidne wykonanie za rozsadna cene. 

Te kable po 150zł za 6 metrów? Usłyszę różnicę między nimi, a takimi za 60zł za 6 metrów? 

Edytowano przez Piotrexed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piotrexed napisał:

Czy usłyszę różnicę między kablem za 10zł za metr , a tym Klotzem po 150zł za 6 metrów (25zł za metr)?

Nie, ale być może skuteczniej osłabisz wątpliwości.  😉

7 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Brakuje, dla mnie szkoda. A tu Wasze towarzystwo wzajemnej adoracji zasmiecilo pol tematu „kolezenskimi” smieszkami, dziwna radoscia, jakby wydawalo Wam sie, ze juz nikt przeciwnego zdania nie napisze, nie mozecie kontynuowac rozmow tam, gdzie zaczeliscie?

Mylisz się. Weszliśmy na wyższy poziom wrafinowania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...