Skocz do zawartości

Słuchawki douszne - pomoc w wyborze...


Recommended Posts

Witam 

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek bezprzewodowych dousznych. 

Moje oczekiwania :

1. Dobry dźwięk i tłumienie - muzyki słucham różnej - od hip-hopu po klasykę i opere

2. Możliwość rozmów telefonicznych

3. Bateria 

4. NAJWAŻNIEJSZY - stosunek ceny do jakości,

chodzi o to aby forumowicze wyłuskali niuanse po między nimi i wskazali co nie jest warte przepłacenia - np z powodu marki🙂

Poniżej mała lista - tymi jestem zainteresowany. 

1. BOSE QUIETCOMFORT EARBUDS

2. Beats Studio Buds

3. Sony WF-1000XM4

4. Senheiser MOMENTUM True Wireless 2

5. Bowers & Wilkins FP42420

6. Bowers & Wilkins PI5

7. Bang & Olufsen Beoplay EQ

8. Propozycja własna forumowicza - może są lepsze w ceni do 2000 zł 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie słuchawki które wymieniłeś to TWS-y . Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ze jeśli mikrofon masz w uchu, to będzie on łatwo zbierał dźwięki z otoczenia. Nie będą takie słuchawki nigdy rewelacyjne do rozmów. Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe połączone kabelkiem będą z zasady lepsze od TWS-ów w tej samej cenie. Do tego taka formuła słuchawek TWS zawsze sprawia większe problemy w komunikacji ze źródłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

Wszystkie słuchawki które wymieniłeś to TWS-y . Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ze jeśli mikrofon masz w uchu, to będzie on łatwo zbierał dźwięki z otoczenia. Nie będą takie słuchawki nigdy rewelacyjne do rozmów. Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe połączone kabelkiem będą z zasady lepsze od TWS-ów w tej samej cenie. Do tego taka formuła słuchawek TWS zawsze sprawia większe problemy w komunikacji ze źródłem.

Witam 

Mam świadomość, nie chce kabli, rozmawiam przez telefon tylko kiedy muszę. 

Mam obecnie sony bc-wf1000x ale chcę już nowe, bo te mają za słabe baterie - 3h +2 doładowania 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...