Skocz do zawartości

Czy warto teraz kupić amplituner 7.2 pod Atmos?


mpDante

Recommended Posts

Dzisiaj odebrałem nowego Sony DH790 i kupiłem przez neta Tagi, ale używane... zobaczymy jak przyjadą. Zawsze łatwiej będzie z czasem kolumny wymienić na inne.

Teraz kwestia tego co dać na sufit? Te nakładki Jamo nie mają otworu montażowego, więc zostaje Wilson Raptor X... chyba, że macie inne propozycje, bo może jakaś inna plytka kolumna lepiej się nada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mpDante napisał:

Ok, to w takim razie jakie się nadadzą na sufit? Musi być kolumna, bo nie mam podwieszanego, żeby zabudować.

Co do Raptor X to myślałem żeby go zamontować na suficie, nad kanapą.

Czy ty w ogóle słyszałeś ATMOSA w jakimś porządnym systemie? 

Bo kombinujesz strasznie, a imho gra nie warta świeczki, prawdziwy efekt 5.1 oparty o lepsze kolumy da więcej frajdy niż atmos sklejany na siłę

Piszę bo mi hype po zamontowaniu ATMOSA mniej więcej po 6 miesiącach przeszedł (ileż można demówek oglądać) a dziś jak trafię na film (4k UHD) to efektów atmos wyczekuję jak

nastaloatka na pierwszy okres po wakacjach

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Heathen napisał:

Bo kombinujesz strasznie, a imho gra nie warta świeczki, prawdziwy efekt 5.1 oparty o lepsze kolumy da więcej frajdy niż atmos sklejany na siłę

Pełna zgoda!

21 godzin temu, mpDante napisał:

Musi być kolumna, bo nie mam podwieszanego, żeby zabudować.

Co do Raptor X to myślałem żeby go zamontować na suficie, nad kanapą.

Raptor odpada.

Jak koniecznie chcesz Atmos to musi być płaska kolumna jak Dali Oberon On Wall ELAC On WAll itp.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...