Skocz do zawartości

Roksan Attessa - długo oczekiwany nowy model w komplecie w S4Home


S4Home

Recommended Posts

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Jakby co, to trudno dostrzec różnicę (poza ceną) między 4/5 a A1.

Też to zauważyłem ale pytanie co Spendor zrobił na zwrotnicy w obu monitorach. Muszę poprosić niezastąpionego w takich sytuacjach Wojtka (@Ipomis) o wynalezienie z odmętów sieci wykresów z pomiarów A1 i C4/5. Ogólnie jak się przyjrzeć ofercie Spendora to wydaje się ona bardzo interesująca. Nietstety z nieznanego mi powodu u nas o paczkach Spendora za dużo się nie mówi. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenie z głośnikami tego producenta? 

Te ze zdjęcia poniżej (D7.2) są ogromnie popularne w ich ojczyźnie. Ocznie dla mnie śliczne ale gdzie z nimi do mojej kanciapy... 

tumblr_inline_pqq391ePj51rtppaj_1280.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam doświadczenie ze Spendorem tylko takie, że jak chciałem posłuchać A4, to sprzedawca powiedział, że nie mają na stanie. Zdradził, że kiedyś miewali, ale ludzie po odsłuchach rezygnowali z zakupu, więc już ich nie kupują na sklep. Są tylko pod zamówienie.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, seba3002 napisał:

A możesz przełożyć to na słowa 😝?

No w przypadku jednych jak i drugich może jednak brakować dołu - nawet w małym pokoju. 4/5 też dość śmiesznie się prezentują na 100Hz. „Zaczynają” grać nieco wyżej. Ale standardowo - nie posłuchasz, nie wiesz :) Na pewno nie wydają się być jakieś krzykliwe na wyższej średnicy.

/edit

Widzę, że lekko zboczyliśmy z tematu Roksana. Ale Piotr z @S4Home nie chce nam napisać jak gra, to niech ma za swoje :D:P

 

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...