Skocz do zawartości

Subwoofer bezprzewodowy


Rider__

Recommended Posts

Rozważam zakup subwoofera w zamian za HK HKTS 220SUB/230. Jego wielką zaletą, przynajmniej dla mnie jest to, że jest bezprzewodowy - w komplecie był nadajnik. Czy w budżecie do okolo 1500 zł są w ogóle dostępne teraz subwoofery bezprzewodowe, z nadajnikiem, a nie BT? Bezprzewodowość jest wskazana, tam gdzie teraz stoi głośnik musiałbym pociągnąć z 12 metrów kabla.  I

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się z nim dzieje, jeszcze ma przebłyski ze gra w miare poprawnie, ale zdarza sie mu nie włączyć i zauwazyłem, że ciszej gra. Pewnie będę próbował go naprawić, ale muszę wiedzieć, czy skórka warta wyprawki. Do tej pory byłem z niego w zupełności zadowolony i niczego lepszego nie potrzebuje. Ale też nie chciałbym czegoś gorszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rider__ napisał:

Pewnie będę próbował go naprawić, ale muszę wiedzieć, czy skórka warta wyprawki.

to już musi serwis ocenić, oczywiście jeżeli znajdą usterkę.

Co do nowego subwoofera to może warto abyś zastanowił się po prostu nad kupnem osobno modułu/zestawu do subwoofera a osobno suba?

Będziesz miał większy wybór samych subwooferów.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upieram się przy żadnym rozwiązaniu - z tego co poczytałem, to z tak długim kablem może być problem. Fizycznie najlepsze miejsce jest tam, gdzie stoi teraz, ewentualnie może z 2 metry mógłbym bliżej - czyli kabel 10 metrów. Dobry kabel swoje kosztuje, nie bedzie problemow z dzialaniem? Ile kosztują takie sprawdzone zestawy nadajnik/odbiornik? No i ile musze wydać na sam subwoofer w takim przypadku? Żeby nie przedrożyć i być zadowolonym z jakości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rider__ napisał:

Dobry kabel swoje kosztuje, nie bedzie problemow z dzialaniem?

kabel np. Klotz AC110 z wtykami. Kabel dobrze ekranowany ale dosyć elastyczny. Koszt przy 10m ok. 120 zł. Czy jest dobry? Jest wystarczający i nie miałem do tej pory przy takich ( a nawet większych ) odległościach problemów.

5 minut temu, Rider__ napisał:

Ile kosztują takie sprawdzone zestawy nadajnik/odbiornik?

ok. 300-400 zł. Pewnie i coś jeszcze taniej by się znalazło (używane) 

7 minut temu, Rider__ napisał:

No i ile musze wydać na sam subwoofer w takim przypadku? Żeby nie przedrożyć i być zadowolonym z jakości?

Najlepiej porównaj kilka modeli i sam oceń. Myślę, że do 1500 zł znajdziesz coś co spełni Twoje oczekiwania.

Zapraszam na takie porównanie do naszej firmy.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...