Skocz do zawartości

Odtwarzacz Blu Ray do kina domowego


robertvelkosciej

Recommended Posts

Chciałbym kupić odtwarzacz Blu Ray który pomógłby mi wykorzystać potencjał mojego zestawu kina domowego. Nie wiem co w trawie piszczy i na co zwrócić uwagę. Posiadany przeze mnie zestaw:

Amplituner Arcam AVR 390, fronty Monitor Audio Bronz 500, tyły Monitor Audio Bronze 50, centralny Monitor Audio Bronze C150, subwoofer najprawdopodobniej REL HT 1205 (zakup dopiero przede mną ale decyzja już podjęta w 95%), TV LG OLED G1 evo 65 cali. W przyszłości będą dorzucone kolumny sufitowe ale wcześniej muszę zrobić remont salonu. Nie zakładam budżetu bo nie znam realiów ale nie chcę też tracić na odtwarzacz majątku. Interesuje mnie sprzęt z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Pomoże ktoś w wyborze?

Edytowano przez robertvelkosciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie widzimy powolny zmierzch odtwarzaczy, z których produkcji zrezygnowało większość firm. Jeśli szukasz dobrej jakości dźwięku to jeśli uda ci się gdzieś znaleźć odtwarzacz  Reavon UBR-X100, a jeśli bardziej przyziemne cenowo to pozostają takie marki jak Panasonic DP-UB820 i Sony UBP-X800M2  choć i tu mogą być obecnie problemy z dostępnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...