Skocz do zawartości

NAD 316BEE

Grzesiek202

Recommended Posts

Sprzedam wzmacniacz NAD 316 BEE. Jestem jego pierwszym właścicielem sprzęt zakupiony w październiku 2020. Wzmacniacz jest w idealnym stanie.

Jest to naprawdę świetny stosunek cena/jakość dźwięku. Proszę się zbytnio nie sugerować jego 40W mocy w specyfikacji, ponieważ sprzęt jest bardzo wydajny. To uczciwie wyceniona konstrukcja grająca naprawdę wciągająco, szczegółowo i bez kompleksów.

Cena: 1190 zł, ale można o tym jeszcze porozmawiać. Zapraszam na ewentualny odsłuch przed zakupem (okolice Kielc).

Zapraszam do kontaktu na priv. Na razie ogłoszenie jest tylko tutaj.

Pozdrawiam

Grzesiek

IMG_20211004_205153.jpg

11 godzin temu, Przemek 100 napisał:

zastanawiam się nad NAD 316 BEE, ale musiałbym mieć odtwarzać sieciowy i to mi trochę komplikuje sprawę.

NAD w tym modelu postawił na jakość dźwięku kosztem dodatkowej elektroniki. Zapewniam Cię jednak, że w tej cenie po prostu warto. Słuchałeś go już? 

Myślałem o połączeniu NAD z Yamaha odtwarzacz MusicCast WXAD-10, ponieważ zalezy mi na funkcjach sieciowych (BT,WiFi,DLNA).

Generalnie chciałbym sprzęt połaczyć po sieci LAN (ethernet) do serwera plików i streamingować pliki muzyczne do wzmacniacza, a do tego jest mi potrzebny odtwarzać sieciowy ponieważ NAD tego nie ma. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Utwórz nowe...