Skocz do zawartości

Problem z dostępem do forum przez tapatalk (get_config)


mar76ek

Recommended Posts

Cześć. 

Od kilku już dni mam problem z korzystania z Forum poprzez tapatalk. Otrzymuje komunikat

Błąd sieci, spróbuj ponownie później (get_config) 

Wyczyściłem dane tapatalk nie pomogło. Odinstalowałem tapatalk i zainstalowałem ponownie, też nie pomogło. 

Z góry dzięki za pomoc. 

Pozdrawiam 

Marek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mar76ek napisał:

Przeglądanie przez www w telefonie jest dla nie bardzo niewygodne. 

Podwójne zaprzeczenie - czyli jest wygodne...  😉

A tak na poważnie to wiemy o problemach z wykorzystaniem Tapatalk do korzystania z Forum AUDIO, jest to zgłoszone do informatyków do poprawy, ale kiedy to nastąpi nie wiadomo.
Na pewno przed świętami - tylko jeszcze nie wiadomo przed jakimi 🥴
Sami tego nie naprawimy, a kolejne wpisy na ten temat nic nie zmienią - trzeba czekać...

Więcej na temat problemów z Tapatalk jest w wątku
https://forum.audio.com.pl/topic/29397-zmiany-na-forum/


Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Nie wiedziałem, że ten problem z tapatalk został poruszony w innym wątku. 

Korzystnie przez z www jest niewygodne, bo zupełnie inaczej działa (a w zasadzie nie działa) wyświetlanie subskrybowanych wątków. Są tylko powiadomienia, a nie ma zgrupowanych subskrybowanych wątków - chyba, że gdzieś da się to wszystko poustawiać, ale nie szukałem tego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
25 minut temu, lpomis napisał:

Dziś rano działało przyzwoicie, ale widzę, że znowu zaczęły się problemy. Podstrony ładują się bardzo wolno lub wcale, padła też główna strona audio.com.pl. Jak żyć? :D

@Redakcja AUDIO - jakaś grubsza awaria z dostawcą hostingu?

Moim zdaniem od dłuższego czasu nie działa przyzwoicie, nawet pisząc ten tekst wywaliło mnie i muszę drugi raz pisać.

Zazwyczaj korzystam z tabletu z Androidem i przeglądraką Chrome(na Firefox lub innej to samo), widzę problem już od dawna, kiedy po napisaniu tekstu chce tapnąć przycisk "odpowiedz" zawiesza się i ładuje ładuje ładuje, czasem się uda i wskoczy tekst, ale zazwyczaj wywala gdzieś w kosmos.

Druga rzecz, to co napisałeś nie ładuje się strona, albo kiedy już się załaduje i chce się kliknąć ikonkę "powiadomienia", aby przejść do odpowiedzi w tematach, znowu ładuje ładuje i ładuje,  albo w końcu wskoczy do tematu, albo wywala.

Jest to dość irytujace w zasadzie nawet wqrwiajace 😁

Ewidentnie ktoś sobie z czymś nie radzi 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...