Skocz do zawartości

Xbox 360 , optyka i rodzaj sluchawek


Zychu

Recommended Posts

Witam
Mam pewien problem z którym nie mogę się uporać i nadeszła pora aby zapytać osób znających się na rzeczy . Mam Xbox 360 podłączonego pod LCD Sony Bravie 32 (kabel komponent) a TV jest podłączone pod głośniki Genius SW-HF 5.1 5000 kablem z dwustronnym zakończeniem chinch ( biało czerwony). Na Kablu AV do Xboxa jest wejście optyczne. I Teraz moje 2 pytania do Was.

1. Jak podłączyć głośniki Geniusa żeby otrzymać dźwięk 5.1 przez ten kabel optyczny ( i jaki koszt)
2. Do wieczornego Grania potrzebował bym słuchawki, zastanawiałem się nad 5.1 ale czy znajdę takie z kablem optycznym ? czy może po prostu lepiej kupić zwykle stereo.

Na słuchawki chciałem przeznaczyć nie więcej niż 350 zl. Dziękuje za wszystkie rady
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koszt - to zakup amplitunera, niestety bez niego nie podläczysz wszystkiego tak, aby uzyskac dzwiek przestrzenny. Jesli chodzi o sluchawki - nie ma sluchawek z kablem optycznym. Sluchawki 5.1 korzystajä z 3 kabli typu jack i sä robione z myslä o PC, a jedyne sluchawki 5.1 do KD jakie znam, to Beyerdynamic za kilka tysiecy euro.
Majä to byc sluchawki do grania, czy takze sluchania muzyki?
pzdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...