Skocz do zawartości

Jakie używane kolumny i wzmacniacz do 1500 złotych?


jams231

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na tym forum Chciałbym kupić kolumny i wzmacniacz stereo  z wyjsciem na subwoofer aktywny. Sprzęt ma grać w  pokoju około 15 m2. Więc raczej duże kolumny nie wchodzą w grę. Słucham różnej muzyki z przewagą elektronicznej, więc chciałbym żeby był dobry basik. Co możecie polecić mi do tej kwoty. Sprzęt może być używany. 

Może ma ktoś z forum na sprzedaż jakieś fajny sprzęt? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jams231

W tej kwocie zerknij na SMSL AD18 + używane Tannoy M2/ Kef IQ30/ Pylon Audio Pearl Monitor

Z kolumn podłogowych faktycznie w tym budżecie Klipsch może wypaść najlepiej ale zerknij jeszcze na Pylon Pearl 20.

Do porównania z Denonem PMA 560 dołożyłbym jeszcze Yamahę A-S500

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady. Dużo czytałem o SMSL AD18 ma też bardzo dobre opinie i jest funkcjonalny A czy do niego klipsy f1 nie były by za mocne. Czy lepiej polk audio T50 bo jeden z forumowiczów ma taki zestaw i bardzo chwali. I z opini słyszę że mają dobry basik. I ma możliwość podłączenia subwoofera wrazie jakby basu było mi mało 😁 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jams231 napisał:

Tylko czy te podłogówki nie będą za duże do pomieszczenia 15m2

nie będą za duże.

Jeżeli zdecydujesz się na Klipscha to z Denonem. 

Jak masz możliwość to podjedź gdzieś, posłuchaj Polków i sam oceń. Być może będą Ci odpowiadały.

Bierzesz jeszcze pod uwagę ewentualny zakup subwoofera więc o bas bym się nie martwił.

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jams231 napisał:

Nie wykluczam kolumn podstawkowych. Ważne żeby dobrze grały w pokoju 15 m2. I żeby był dobry basik z nich. A nie dudnienie jak z altusów  

Duży wpływ na to jak zagrają kolumny, będzie miała akustyka pomieszczenia. Zapytaj branżę z forum o wypożyczenie zestawu, na który masz chrapkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tweeter2016 napisał:

Na OLX jest fajny NAD 316 BEE poniżej 900 zł :) Do tego jakieś używane kolumny i gra gitara

A wiesz że zastanawiałem się właśnie nas nadem C352 😁 ma bardzo dobre opinie. Chyba słyszę się na jakiegoś nad. A czy 316bee będzie lepszy od 352 

4 minuty temu, jams231 napisał:

A wiesz że zastanawiałem się właśnie nas nadem C352 😁 ma bardzo dobre opinie. Chyba słyszę się na jakiegoś nad. A czy 316bee będzie lepszy od 352 

Zaostaje jeszcze kwestia tych kolumn. Bo może zamiast klipsch f1 lepiej poszukać jakieś podstawkowe. Z dobrym uderzeniem. A w przyszłości pewnie zdecyduje się na jakiś subwoofer jak będzie mało basiku 😁

11 godzin temu, lysyrafal napisał:

Duży wpływ na to jak zagrają kolumny, będzie miała akustyka pomieszczenia. Zapytaj branżę z forum o wypożyczenie zestawu, na który masz chrapkę.

Wiem dlatego może lepiej wybrać jakieś kolumny podstawkowe zamiast podłogowych 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jams231 napisał:

czy 316bee będzie lepszy od 352

Nie

7 godzin temu, jams231 napisał:

może zamiast klipsch f1 lepiej poszukać jakieś podstawkowe. Z dobrym uderzeniem. A w przyszłości pewnie zdecyduje się na jakiś subwoofer jak będzie mało basiku 😁

Elac b6.2, starsze modele magnat quantum, kefy serii q300, monitor audio rx2.

7 godzin temu, jams231 napisał:

Wiem dlatego może lepiej wybrać jakieś kolumny podstawkowe zamiast podłogowych 

To i tak będą kolumny używane. Więc raczej komis który daje możliwość wypożyczenia. Albo się prywatnie dogadasz.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 😀 Zamawiam sobie wzmacniacz nad C352. Myślę że to dobry wybór Teraz pozostał mi jeszcze dobór dobrych kolumn. Max mogę wydać do 1000 złotych. Co waszym zdaniem do 1000 złotych zagra najlepiej w pokoju 15.m2 z tym wzmacniaczem. Kolumny Mogą  być podstawki. Tak jak wspomniałem na początku postu lubię muzykę elektroniczną techno hip hop też ale i inne rodzaje muzyki rock też czasem wejdzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2021 o 23:38, jams231 napisał:

Wiem dlatego może lepiej wybrać jakieś kolumny podstawkowe zamiast podłogowych 

https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-kolumn-polk-audio-signature-s20e-monitory-podstawkowe-CID99-IDLTuGG.html#a3452265e6

https://www.olx.pl/d/oferta/kolumny-glosnikowe-polk-audio-signature-s20e-CID99-IDKDw5w.html#a3452265e6

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...